Iphone 6 Vs LG G3

Bu tamamen size kalmış bir konu. IOS ve ANDROID çok farklı bir sistem tamamen görecelidir. Bu video incelemelerin size yardımı dokunacaktır.
Ayrıca LG G3 kullanıyorum çok memnunum diyebilirim. Forumda biraz araştırırsanız LG G3 ve iPhone 6 için yapılan yorumları -eksi yönlerini- görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de şu anda bir LG G3 kullanıcısıyım. Iphone 6'nın LG G3'e göre artıları nelerdir? Bunu merak ediyorum aslında.

Apple ürünlerine birkere bulaşırsan bırakamazsın.Apple başka bilmiyorum camı, kasası bana çok harika geliyor.gidiyorum bi elime İphone 6+ alıyorum bide S5 Alıyorum.2sinin verdiği hissiyat kesinlikle aynı değil.LG G3 ' ede aynı şeyi söylüyorum.Daha fazla para verip kaliteli ürün ve İşletim sistemi istiyorsan İphone 6 al.

IPhone 6 daha iyidir. Bir kere IOS farkı var. IOS, android'den daha güvenlidir. Virüs bulaşma riski çok düşük olmasını da ekleyerek, aynı zamanda çok zengin bir store'a sahip olduğunu belirtmek isterim .Ayrıca IPhone telefonları donanımsal açıdan daha uyumlu buluyorum. Samsung, Sony, LG gibi telefonların genelde kamera, ram ve ekran gibi donanımları aşırı kasarak satmalarından dolayı fiyatları haddinden yüksektir. Bu yüzden android tabanlı cihazları bugün 2000 TL'ye alırsınız ve yarın satmak istediğinizde 1500'e bile zor satarsınız. IPhone 6 yı 1 sene kullansanız bile çok fazla zarar etmeden satabilirsiniz. Uzun ömürlü bir telefon olmasına rağmen sürekli alıp, satıp çok fazla zarar etmeden güncelde kalabilirsiniz. Ben şu an 4s kullanıyorum. Seneler geçmesine rağmen hala oyunlarımı akıcı bir şekilde oynayabiliyorum ve diğer işlerimi de fazlasıyla görmektedir. IPhone kullanmadan önce sürekli kötülerdim. Ancak kullandıktan sonra ne kadar iyi olduğunun farkına vardım. Abarttığımı düşünen kişiler olacak ancak bazı gerçekleri kabul etmek lazım. Bunların hepsi 5 senelik bir deneyim... Kullanmadan yorum yapması kolay oluyor ancak şimdi çok farklı düşünüyorum. Biçtikleri fiyatı hakettiklerini de düşünüyorum.

İphone fiyatlarının düşmemesini kullanıcı kitlesine bağlıyorum. Düşmesine fırsat bile vermiyorlar.
Tabi optimizasyon konusunda gerçekten başarı olduğundan dolayı telefonun eskime olayı daha düşük gibi.

Ayrıca İphone kullanıcılarının, ''Ben 4-4s ile rahatlıkla şu, şu oyunu oynuyorum.'' '' Abi Android kasyıyo yhaa''
gibi laflarına gıcık olduğumu belirtmeliyim.
Gidip orta seviye bir bilgisayar ile, tüm ayarları en düşüğe çekerek, piyasadaki bir çok oyunu yüksek fps ile oynarsınız. Sonra tüm ayarları en sona almış adama ''Benim aldığım fps değerleri daha iyi'' ''Ulan sendeki de bilgisayar mı?'' tarzında şeyler derseniz, önce güler sonra döverler. Ama nedense telefon piyasasında işler aynı gitmiyor...

Kamera: G3
Arayüz kullanışlılığı: G3 (Bana göre)
Tasarım: G3 (Mesela arkadaki tuş, çerçeve inceliği)
Market: i6 (Ben Anroid'in marketini tercih ederim)
Malzeme kalitesi: i6
Stabillik, optimizasyon: i6

İki telefon da seni üzmez. Karar verirken, kişisel zevklerini ve bütçeni düşünerek karar ver.

Özür diliyerek mesajımı bir nevi düzenleyecem.

Malzeme kalitesi i6 demiştim fakat onu iki bölüme ayırma istiyorum:

Kasa kalitesi; metal olduğundan dolayı i6
Ekran dayanıklılığı; G3

Iphone 6 diyorum çünkü android'de belli bir süre sonra telefon ne kadar iyi olursa olsun kasmalar başlıyor ve uzun süre idare etmiyor.

Kesinlikle İphone 6 diyorum g3 ün 2k ekranından dolayı benchmark larda diğer amiral gemi telefonlara bakarak çok çok geride kalıyor zaten bataryası 3000 maH olmasına rağmen 2k ekrandan dolayı pili 1 gün bile zor dayanıyor performans olarak gelirsek ikiside güzel ama kesinlikle ios daha stabil çalışıyor malzeme kaliletisi olarak direk iph 6 lg g3 plastik kasa ama fırçalanmış yüzey metal gibi görünüyor. Bence İphone 6 alın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı