Iphone 6 Vs LG G3

İphone fiyatlarının düşmemesini kullanıcı kitlesine bağlıyorum. Düşmesine fırsat bile vermiyorlar.
Tabi optimizasyon konusunda gerçekten başarı olduğundan dolayı telefonun eskime olayı daha düşük gibi.

Ayrıca İphone kullanıcılarının, ''Ben 4-4s ile rahatlıkla şu, şu oyunu oynuyorum.'' '' Abi Android kasyıyo yhaa''
gibi laflarına gıcık olduğumu belirtmeliyim.
Gidip orta seviye bir bilgisayar ile, tüm ayarları en düşüğe çekerek, piyasadaki bir çok oyunu yüksek fps ile oynarsınız. Sonra tüm ayarları en sona almış adama ''Benim aldığım fps değerleri daha iyi'' ''Ulan sendeki de bilgisayar mı?'' tarzında şeyler derseniz, önce güler sonra döverler. Ama nedense telefon piyasasında işler aynı gitmiyor...

Kamera: G3
Arayüz kullanışlılığı: G3 (Bana göre)
Tasarım: G3 (Mesela arkadaki tuş, çerçeve inceliği)
Market: i6 (Ben Anroid'in marketini tercih ederim)
Malzeme kalitesi: i6
Stabillik, optimizasyon: i6

İki telefon da seni üzmez. Karar verirken, kişisel zevklerini ve bütçeni düşünerek karar ver.

Özür diliyerek mesajımı bir nevi düzenleyecem.

Malzeme kalitesi i6 demiştim fakat onu iki bölüme ayırma istiyorum:

Kasa kalitesi; metal olduğundan dolayı i6
Ekran dayanıklılığı; G3

Hocam G3 ün kamerası okadar iyi ve ön ve arka kamerasıda iphone6 dan iyi mi ? G3 almayı düşünüyorumda o yüzden sordum

Hocam G3 ün kamerası okadar iyi ve ön ve arka kamerasıda iphone6 dan iyi mi ? G3 almayı düşünüyorumda o yüzden sordum

Arka daha iyi fakat ön daha kötü

Ayrı ayrı belirttim sanmıştım. Belirtmediğim için özür dilerim.

Telefonları kullanabileceğiniz bir mağazaya giderseniz en azından kamera konusunda az çok bir fikir sahibi olursunuz. Bence bi gidip bakın

Ön kamerada saç tellerimi falan çok iyi çekmişti i6
Fakat şunu belirteyim; i6 nın öyle aman aman bir ön kameresı yok.

Son düzenleme:
Android kullanırken zaman ilerledikçe kasma olayı G3'de yok. Eco Mod süper birşey 2 güne yakın 3g açık dayandığını söylemeliyim, ayrıca işlemcinin bir özelliği olması gerek gece %100 olan şarj sabah %100. Birde telefona root izni verirseniz media profiles adlı dosyadan kamera önizleme hızlarını, bitrate değerlerini arttırabilirsiniz, ben 60 fps de kullanıyorum çok hızlı oluyor. Son olarak akıllı şarj diye birşey var nasıl çalıştığını bilmiyorum ancak 1 saate dolduruyor bataryayı.

Öncelikle Ben iphone istiyorum ama babam ilk Çıktığı gün bana LG G3 32 Gb Gold aldı telefon tasarım olarak iyi ama iphone daha iyi.

Lg G3 çok iyi bir telefon asla kötülenmez arka kamerası efsane bence ama ön kamerası berbat direk güzel yüze alıyor ve yüzü bildiğin parlak Nur inmiş gibi oluyor iPhone'un ön kamerası çok başarılıdır arka kamerası LG G3 yakındır.

Şarj meselesi ise Lg G3 Sınıfta kalmıştır bence telefonun ekranını full parlaklıkta kullanacağım dersen 6 saat Sürüyor zaten telefon full parlaklığa çok izin vermiyor nedeni ise çok ısınıyor . Parlaklığı otomatiğe atıyor

Hayatım boyunca hep apple ürünü kullandığım diye bilirim zaten bir apple fanıyım.

Lg G3 deneyimim 4 gün sürdü kasma olarak 3 kere kastı sonra birdahaki kasmadı. Eğer apple fanı olmasam şuan Lg G3 alırdım ama andıroid kullanamıyorum Google play store kredi Kartımı emanet etmek istemiyorum.
Apple çokmu Güvenli ? Bence güvenli satış sonrası servisi iyidir kredi kartımla sorun çıkarsa ilgilenirler gideceğim bir yer var ama Google play store da kime gideceğimi bilmiyorum..

Sana iyi seçimler bence iphone al ama bilemem eğer LG alacaksanda 32 gb Gold al unutma 32 gb de 3 gb ram var 16 gb ise 2 gb ram var

Öncelikle Ben iphone istiyorum ama babam ilk Çıktığı gün bana LG G3 32 Gb Gold aldı telefon tasarım olarak iyi ama iphone daha iyi.

Lg G3 çok iyi bir telefon asla kötülenmez arka kamerası efsane bence ama ön kamerası berbat direk güzel yüze alıyor ve yüzü bildiğin parlak Nur inmiş gibi oluyor iPhone'un ön kamerası çok başarılıdır arka kamerası LG G3 yakındır.

Şarj meselesi ise Lg G3 Sınıfta kalmıştır bence telefonun ekranını full parlaklıkta kullanacağım dersen 6 saat Sürüyor zaten telefon full parlaklığa çok izin vermiyor nedeni ise çok ısınıyor . Parlaklığı otomatiğe atıyor

Hayatım boyunca hep apple ürünü kullandığım diye bilirim zaten bir apple fanıyım.

Lg G3 deneyimim 4 gün sürdü kasma olarak 3 kere kastı sonra birdahaki kasmadı. Eğer apple fanı olmasam şuan Lg G3 alırdım ama andıroid kullanamıyorum Google play store kredi Kartımı emanet etmek istemiyorum.
Apple çokmu Güvenli ? Bence güvenli satış sonrası servisi iyidir kredi kartımla sorun çıkarsa ilgilenirler gideceğim bir yer var ama Google play store da kime gideceğimi bilmiyorum..

Sana iyi seçimler bence iphone al ama bilemem eğer LG alacaksanda 32 gb Gold al unutma 32 gb de 3 gb ram var 16 gb ise 2 gb ram var
Senin Bataryan bozuk diyemeyeceğim ama ısınma sorunu bende olmuyor, ayrıca ben rootlu kullanıyorum tavsiye ederim ekran çözünürlüğünü 1920x1080'e düşürdüm biraz fark oluyor ama yinede çok iyi, şarj seviyesi 2 katına çıkıyor resmen

Ben zaten G3 kullanıcısıyım. Açıkçası gayet de memnunum. Elime böyle bir fırsat geçti ondan sordum. Ayrıca yorumlarını için teşekkürler.

Samsung'a bakıp Android kasıyor diyenlere aldırma. Benim 15 aylık G2'm hâlâ kasmıyor ve lollipop güncellemesi de geliyor. LG G3 daha iyi bir telefon. 1000liralık fiyat farkını da göz önüne almak lazım. Artık iOS farkı diye bir şey kalmadı. Dünya para verenlerin kendini teselli etme cümleleri sadece.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı