iPhone 6 vs LG G4 vs HTC One M9

biradam78

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Bu üç telefonu seçtim. ios veya android olması farketmez. Boyutları arasındada o kadar bariz bir fark yok. Açıkçası hangisini alacağıma karar veremedim. Haziranda almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

1- Haziranda almayı düşünüyorsanız konunuzu haziranda açın,daha çok vakit var yeni telefonlar piyasada olur.
2- 3 telefon arasında kalmışsınız fakat bunlardan 2 tanesi daha çıkmamış(tanıtılmamış) telefon o yüzden biraz sabırlı olun.

Merhaba konu acikmis tekrar acmaya gerek duymadan eklimm bende yeni telefon alicamm butcem sinirsiz iphone 6 galaxy 6 galaxy note Edge4 hangisi sizce yada samsung A5 diye teli var onun hakkinda dusunceleriniz

M9 ciddi ısınma sorunu olan bir cihaz. Bu durum canınızı sıkacaktır. Üstelik aralarındaki en kötü kameraya sahip olan model. Ben size iPhone 6 almanızı tavsiye ederdim fakat, LG G4 ile aralarındaki 700-900 liralık farka değmez. Bu yüzden LG G4.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı