iPhone 6'da Hücresel veri açınca WhatsApp çalışmıyor

Açıkcası biraz yavaş kalıyor ama iphone 6 telefonumla çoğu işimi halledebiliorum sıkıntısız ama whatsapp öyle bir hayatımıza girdiki çalışmazsa sıkıntı
İhtiyacım olan her şeyi açıyor hâlâ bu telefon. Twitter kullanan varsa sakın hesaptan çıkış yapmasınlar. Tekrar yüklenmiyor çünkü :). Bu kadar sağlam telefon yapmasalardı, bizim suçumuz ne😊

Arkadaşlar merhaba,

iPhone 6 telefonum var. Yazılım sürümü 12.5.7. Wi-Fi ile WhatsApp normal bir şekilde çalışıyor fakat hücresel veriyi açtığım zaman WhatsApp kendi kendine kapanıyor. Ve tekrar açmaya çalıştığımda açılmıyor. Ardından hücresel veriyi kapatıp Wi-Fi açtığımda ise tekrar sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Whattsap Business'e geçebilirsiniz. Apple Store'da var. Veri kaybınız olmaz son yazışma hariç. Ben kullandım. WhatsApp güncelledikten sonra oldu. Tekrar güncelleme yaptılar iki gün önce güncelledim düzeldi tekrar WhatsApp'a döndüm. Şimdi yine güncelleme yayınlamışlar güncellemiyorum. Business e geçerseniz bildirim ayarlarınız gibi bazı küçük ayarlar var kullanıma engel olmayan onları yaparsınız aynı WhatsApp...

Merhaba, whattapp business i App stordan indirin-kurun, normal ayarlarınızı yapın kullanın, eski WhatsApp ile bağlantı kurup verilerinizi olduğu gibi çekiyor sadece son yazışmalar hariç. Ben denedim çalıştı. Whattsapp güncelleme yayınladı iki gün önce güncelledim eski WhattsApp çalıştı şimdi onu kullanıyorum. Bugün güncelleme gördüm korkumdan güncelleyemiyorum. Problem çıkarsa yine Business'e geçeceğim :) whattsap'sız olmuyor alışverişlerde konum almak önemli :) Signali denemek lazım boş bi zamanda hani şu elon musk'ın kullanıp önerdiği ve whattsapp güvenli değil dediği uygulama...

Son düzenleme:
Arkadaşlar sizce whatsapp ios 12 de kaç sene daha çalışır? Şu an iphone 6 telefonum gayet de bana yetiyor ama whatsappsız çok zor? Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı