iPhone 6S 32 GB mı iPhone 6S Plus 16 GB mı?

İphone 6s kullanıcısıyım, uygulama kullanıyorsan tavsiyem 32 gb altına inmemen olur. Uzun süreli kullanımda hafıza sıkıntısı yaşatıyor.

İphone 6s kullanıcısıyım, uygulama kullanıyorsan tavsiyem 32 gb altına inmemen olur. Uzun süreli kullanımda hafıza sıkıntısı yaşatıyor.

6S 32GB batarya konusunda problem olursa powerbank ile çözülür, 6S Plus 16 GB hafıza sorunu yılda bir bilgisayara yedeklemeyle çözülür diye düşünüyorum. Sürekli telefon değiştirmeyi sevmediğim için iyice emin olup almak istiyorum.

6S Plus 16GB siparişimi şimdi geçiyorum. Evet boyutu çok büyük ve 16GB biraz düşündürüyor ama geriye kalan hemen herşey için tercihim 6S Plus olacak. Hafıza sorun yaratırsa yedeklerim boyutunada alışmaya çalışacağım artık.

Tavsiyeniz için teşekkürler lakin bu geçen 4 yılda çok iyi bildiğim bir şey var ki o da güncelleme desteği kesilmiş bir Android çöpe atılmaya mahkumdur. Artık iOS kullanıp hem tecrübe hem stabillik istiyorum tekrar teşekkürler.
İphone almak sizin tercihiniz ama şu güncelleme merakını anlamış değilim. Yeni sürüm getiriyorlar bir sürü eksiği oluyor o sürüm tamamlanana kadar eziyet sonra yeni sürüm ve yine aynı döngü. Bence 16 gb yetmez ( uygulama vb indirmem dersen ayrı ) zaten telefonda kendi hafızanın bir bölümünü kullanıyor. Sd kart alıp yükseltemezsinde ve 4 yıl falan kullanırım demişsin bu yüzden 32 gb daha iyi olabilir. İphone android gibi özgür değil. Sırf bu yüzden arkadaşım telefonunu satıcak.

Bende 6s 64 gb var boyut olarak seviyorum tek elle tutması kolay. Bataryadan korkuyorsanız Cellular Line Harici Şarj Lightning Kablolu 2500mA bundan alın bir tane boyutu çok küçük sorun olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İphone almak sizin tercihiniz ama şu güncelleme merakını anlamış değilim. Yeni sürüm getiriyorlar bir sürü eksiği oluyor o sürüm tamamlanana kadar eziyet sonra yeni sürüm ve yine aynı döngü. Bence 16 gb yetmez ( uygulama vb indirmem dersen ayrı ) zaten telefonda kendi hafızanın bir bölümünü kullanıyor. Sd kart alıp yükseltemezsinde ve 4 yıl falan kullanırım demişsin bu yüzden 32 gb daha iyi olabilir. İphone android gibi özgür değil. Sırf bu yüzden arkadaşım telefonunu satıcak.

Öncelikle 4 yıldır nexus ile geçen yıllardan sonra (stock android cihaz) güncelleme desteğinin önemini büyük ölçüde biliyorum. Ne zaman cihazım güncelleme almamaya başladı o zaman android has stopped working yazısını görmeye başladım. Örneğin birisiyle konuşurken gelen ikinci aramayı donmadan dolayı açamamak gerçekten sinir bozucu. Nexus 4 16GB ve 4 yılda sadece bir kez yedekledim ve 4GB boş alan var birçok da uygulama yüklü 300ü aşkın fotoğraf. Son olarak bende kullanıcılarda ki şu özgür olma olayını bir türlü anlamıyorum.

@BarisTolon Android cephesindede karar hep telefonda. Ornegin istedigi zaman Android calismayi durdurdu deyip cani nasil isterse oyle hareket ediyor. Bu arada 4 yildir android beni hic kisitlamadi, suan yeni bir isletim sistemi uzerinde calisiyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı