iPhone 6s+ alınır mı?

Arkadaşlar yeni telefon alacağım benimki Samsung A5 2016 çok iyi dayandı ama donma çok anlarsınız yani. Ben iPhone 6s+ veya 7 almayı düşünüyorum, Android telefonlardan bıktım. 6s+ neredeyse A30 ile kapışacak 7 almayı düşünüyorum. 2. el hem iOS 15 garanti sizin düşünceniz nedir? Bütçem bu kadar 7'ler 2000-2400 TL arası telefon bayilerinde ne kadardır bilginiz var mı?
Sakın almayın.

Boyut konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız 7 alın. 1 sene kullanıp çok az zarar ile geri satabilirsiniz.

Alınmaz, sakın almayın diyen arkadaşlar neye göre alınmıyor, neden alınmıyor arkadaşa açıklama yaparsanız makbule geçer.

Plus kullanıcısıyım. Gayet güzel, kullanışlı, ancak 1.5-2 seneye desteği biter diye tahmin ediyorum. 7 Plus'tan aşağısını almaman iyi olur.
Kamera performansı iyi.
İşlemcisi güçlü.
Hafıza en az 32 GB olmalı.
Bu şartlara göre 6 Plus alabilirsin ama desteği kesecekler. Ona göre hesap etmek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni telefon alacağım benimki Samsung A5 2016 çok iyi dayandı ama donma çok anlarsınız yani. Ben iPhone 6s+ veya 7 almayı düşünüyorum, Android telefonlardan bıktım. 6s+ neredeyse A30 ile kapışacak 7 almayı düşünüyorum. 2. el hem iOS 15 garanti sizin düşünceniz nedir? Bütçem bu kadar 7'ler 2000-2400 TL arası telefon bayilerinde ne kadardır bilginiz var mı?
6s alınca farklı bir şey olmaz önceden 5s kullanıyordum düşün şimdi kullandığım telefon Samsung Galaxy M51 gayet hoşuma gitti ağır ama bataryası muazzam oyun performansındada bir sıkıntı görmedim.

Geri
Yukarı