iPhone 6S alınır mı?

AlreadyBroken494

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.elden bir tane iPhone 6 ya da 6S almayı planlıyorum, internetten baktığımda alınmaz desteği kesildi kesilecek gibi şeyler görüyorum, iOS desteğini almazsa bana ne gibi eksisi olur? benim kullanacağım tek şey Instagram WhatsApp ve kamerası ayrıca Instagram desteği kesildiğinde de telefonda Instagram bulunuyorsa kullanmaya devam edebilir miyim yeni gelen güncellemeyi almadan? Sizce 1 1.5 sene getirir mi kırmassam etmezsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal günlük işler için eğer benim S7'im var. Hala kullanıyorum. Çok aşırı oyun veya Tik Tok çok kullanacaksanız batarya gücü yüksek bir cihaz seçin. Ben almazdım. Çok eski bir model cihaza para vermek tercihim değildir.

Öncelikle bütçe nedir?

700 800 TL civarı parmak izi çalışmayandan alacağım bir tane.

iPhone 7 alın bence.

Yenilenmiş telefonla normal telefonun arasında ki fark ne çevremdekiler yenilenmiş alma dedi.

Normal günlük işler için eğer benim S7'im var. Hala kullanıyorum. Çok aşırı oyun veya TikTok çok kullanacaksanız batarya gücü yüksek bir cihaz seçin. Ben almazdım. Çok eski bir model cihaza para vermek tercihim değildir.

Yok ben sadece mesajlaşma bir de fotoğraf için kullanacağım.

1 yıl daha gideri var. Desteği kesilse bile sadece güncel olmaz.

1 yıl sonrasında Instagram'ı ya da WhatsApp'ı eski sürümleriyle kullanabilecek miyim peki?

700 800 TL civarı parmak izi çalışmayandan alacağım bir tane.

Yenilenmiş telefonla normal telefonun arasında ki fark ne çevremdekiler yenilenmiş alma dedi.

Yok ben sadece mesajlaşma bir de fotoğraf için kullanacağım.

1 yıl sonrasında Instagram'ı ya da WhatsApp'ı eski sürümleriyle kullanabilecek miyim peki

iOS güncellemesi kesilse bile bu telefonu kullanamayacağınız anlamına gelmiyor, telefonunuzdaki halihazırda yüklü olan Instagram'ı WhatsApp'ı ve beraberinde yüklü bütün uygulamaları kullanabilirsiniz sadece daha yeni iOS sürümleri geldiğinde size sağlanmaz bu kadar. Bu durumda iyi kondisyondaki bir ürün alırsanız rahatça 1 - 1.5 sene kullanırsınız.
Bir de yenilenmiş telefon daha önce arıza yapan telefonların arızalı parçaları değiştirilmiş ve iyi kondisyona kavuşmuşturulmuş cihazlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı