iPhone 6S alınır mı?

MelihTR

Hectopat
Kek günü
Hala iPhone 6S alınır mı?
GM 20 Pro telefonum var .artık kronik sorunlardan bıktım. Ses açma tuşu ve soket bozuk kaç kez yaptırmama rağmen hem garantiye hem normal telefonculara rağmen sorunlar hala devam ediyor. Ana uygulamalar dışında bir şey kullanmıyorum. 32 GB yeter de artar hala alınır mı? Dayanıklı olması yeterli.

GM 20 Pro telefonum var. Artık kronik sorunlardan bıktım. Ses açma tuşu ve soket bozuk kaç kez yaptırmama rağmen hem garantiye hem normal telefonculara rağmen sorunlar hala devam ediyor. Ana uygulamalar dışında bir şey kullanmıyorum. 32 GB yeter de artar hala alınır mı? Dayanıklı olması yeterli.

Alınmaz. Ömrünü tamamladı. iPhone alacaksan bütçeyi arttırıp ikinci SE 2020 almaya çalış.

GM 20 Pro telefonum var. Artık kronik sorunlardan bıktım. Ses açma tuşu ve soket bozuk kaç kez yaptırmama rağmen hem garantiye hem normal telefonculara rağmen sorunlar hala devam ediyor. Ana uygulamalar dışında bir şey kullanmıyorum. 32 GB yeter de artar hala alınır mı? Dayanıklı olması yeterli.

2 yıldır iPhone 7 kullanıyorum vallaha taş gibi hala hızlı ve iyi şekilde çalışıyor pişman değilim aylık 8 TL de iCloud üyeliği veriyorum sadece bence 7 almaya bakın hocam.

Bende de 6S Plus var. Hızlı ama sorunlar başladı gibi. Jailbreak ile yağ gibi akıyor. Bataryası bir günü çıkarıyor. Bütçeniz nedir?

Günlük kullanacağım hızlı olması yeterli oyun falan oynamam WhatsApp YouTube falan.
İşinizi görür hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı