iPhone 6S alınır mı?

746270

Picopat
Yıl 2024 idare etmelik 1-2 sene kullanmak için alınabilir mi? Hala güvenlik güncellemesi alıyor diye biliyorum ona göre temiz bulup almayı düşünüyorum ya da düz iPhone 8.

Ben kullandım, kamerasına kadar güzel bir telefon denilebilir. Fakat Apple desteği kaldıracağı için (belki de kaldırmıştır bilmiyorum) almanı tavsiye etmem. En iyisi iPhone 8 almanızdır.

Yıl 2024 idare etmelik 1-2 sene kullanmak için alınabilir mi? Hala güvenlik güncellemesi alıyor diye biliyorum ona göre temiz bulup almayı düşünüyorum ya da düz iPhone 8.
16 GB alacaksanız Nokia 3310 daha işlevli boyutu hiçbirşeye yetmiyor daha önce gördüğüm için biliyorum. Hiçbirşey derken 6 tane uygulama falan.

Not: O düz iPhone 6 idi ama pek fark yoktur herhalde.

Sadece idarelik düşünüyorsan olabilir. Annem hala "SE 1.nesil" kullanıyor sanırım aynı işlemciyi kullanıyorlar diye biliyorum.

Ekleme: 64 GB versiondur.

Son düzenleme:
1-2 senelik idare edemezsin ama geçici süre alo diyim whatsapp kullanayım diyorsan alınabilir he bi süre sonra whatsapp veda ederim ben alo diyip sms atsamda yeter diyorsan 2 senede kullanırsın..

16 GB ise bence unutun, geçen yıla kadar kullanıyordum, 32 GB ise düşünülebilir ancak arkadaşların dediği gibi iPhone 8 daha mantıklı.

1-2 senelik idare edemezsin ama geçici süre alo diyim whatsapp kullanayım diyorsan alınabilir he bi süre sonra whatsapp veda ederim ben alo diyip sms atsamda yeter diyorsan 2 senede kullanırsın..
hocam ıos 12 suan wp ıstedıgı surum 6s ıos 15 kullanıyor ömrü 2 sene ınstagram ise 15 onunda 1 sene ömrü var diyebiliriz zaten s23 yada a54 almayı düşünüyorum bakalım.

16 GB ise bence unutun, geçen yıla kadar kullanıyordum, 32 GB ise düşünülebilir ancak arkadaşların dediği gibi iPhone 8 daha mantıklı.
min 5k hocam gereksiz pahalı geliyor 8'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı