iPhone 6S alınır mı?

hocam ıos 12 suan wp ıstedıgı surum 6s ıos 15 kullanıyor ömrü 2 sene ınstagram ise 15 onunda 1 sene ömrü var diyebiliriz zaten s23 yada a54 almayı düşünüyorum bakalım.

min 5k hocam gereksiz pahalı geliyor 8'de.
Dostum önce ios dan bahsettin şimdi android düşünüyorum diyorsun ve bahsettiğin cihazlar arasında dağlar fark lar var gibi ip 6s-ip 8 ve ya s23-a54 dediğim gibi ip 6s sadece iletişim konusunda işini görür 8 daha mantıklı android tarafında ise s23 derim sonucta amiral gemisi a54 daha düşük bütçe ayrılmış bi cihaz bütçen varsa S23

iPhone 6s anladığım kadarıyla idarelik olarak düşünüyorsunuz şu durumda, 16 GB olmadığı sürece işinizi görür ve idare eder, kesinlikle şimdiye kadar gördüğünüz en iyi performans ve memnuniyet olmasa bile bütün işlemlerinizi yaptırtır size. Fiyatına göre güzel bir alternatif şahsen ben öneriyorum.

Hocam iOS 12 şu an wp ıstedıgı surum 6S iOS 15 kullanıyor ömrü 2 sene Instagram ise 15 onunda 1 sene ömrü var diyebiliriz zaten S23 ya da A54 almayı düşünüyorum bakalım.

Min 5K hocam gereksiz pahalı geliyor 8'de.

Hocam siz yine de 16 GB ise düşünmeyin çünkü gerçekten işkenceden farksız. 32 düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı