iPhone 6S alınır mı?

Bütçe
2000

Marlidax

Femtopat
Daha fazla  
2-3, maksimum 4 ay kullanacağım. Şu anki telefonum cok kotu. Sizce alınır mı? İdare etmelik, şu anki telefonuma Instagram bile inmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim yedek telefon olarak kenarda duruyor son demlerini yaşıyor diyebilirim. Kısa süreliğine idare eder ama daha uzun kullanma niyetin varsa üzer. Bu arada kasma, donma gibi olaylar yok son demler derken iOS sürümü kaynaklı güncelliğini kaybediyor demek istedim onu belirteyim.

Birkaç sene sonra WhatsApp ve Instagram desteği kalkacak telefon alınmaz. Onun yerine Samsung S4 bile alsanız sizi daha iyi idare eder. En azından WhatsApp ve Instagram kullanabilirsiniz iPhone 6s onları bile desteklemeyecek çünkü. Bütçe biraz daha artarsa ve piyasada ucuzu bulunursa en azından iPhone 7 veya 7 plus için bütçeyi zorlayın bence veya farklı markalara yönelin.

Şimdi farkettim 4 ay kullanılacakmış, alınır hocam uzun vadede asla kullanılmaz ama 4 aylığına idare eder sizi.

Son düzenleme:
Kullanılır, o bütçede daha iyi performans alabileceğiniz bir telefon olduğunu düşünmüyorum. Hala iPhone 6 kullanıyorum, birkaç uygulama güncellemesi almaması dışında bir sorunu yok.

WhatsApp desteği yakın zaman içinde kalkmaz. 6S'in hala kullanıcısı var, 6'dan kalksa bile 6S'den hemen kalkmaz.

2-3, maksimum 4 ay kullanacağım. Şu anki telefonum cok kotu. Sizce alınır mı? İdare etmelik, şu anki telefonuma Instagram bile inmiyor.

Bütçe nedir? Eğer idarelik alacaksanız iPhone 5S bile alabilirsiniz çünkü alacağınız telefonu satmak artık kolay olmayacakken pahalı bir şey almayın.

Bir sene sonra WhatsApp ve Instagram desteği kalkacak telefon alınmaz.

iPhone 5S'in genel güncelleme desteği 5 sene önce kesildi ama hala WhatsApp Instagram kullanılıyor. İnsanlara yanlış bilgiler vermeyin. iPhone 6S en az 3-4 sene WhatsApp Instagram açar.

iPhone 5S'in genel güncelleme desteği 5 sene önce kesildi ama hala WhatsApp Instagram kullanılıyor. İnsanlara yanlış bilgiler vermeyin. iPhone 6S en az 3-4 sene WhatsApp Instagram açar.

iPhone 6'nın aldığı güncelleme sürümü ile karıştırdım orada küçük bir yanlışlık oldu.

iPhone 6s kullanıyorum geçen hafta artık eskiyen bataryasını sıfırıyla değiştirdim üzerine bir de telefonu bilgisayara bağlayıp formatladım. Şu an gayet hızlı ve stabil çalışıyor, birkaç sene daha kullanırım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı