IPhone 6S almaya değer mi?

Ben 3 yıllık telefon Samsung Galaxy A11'den geçtim 7 Plus'a çöp falan değil. İddia ediyorum 5 kat daha iyi. 3 yıldır A11 kullanıyorum daha 2 ay olmadı iPhone alalı şimdiden aradaki 5 kat farkı görebiliyorum! ÇÖP DEĞİL.

Hocam internetteki "çağ atlamışsınız" meme sizin için de yapılmış herhalde tabii ki fark olacak. Birisi Samsung'un en ucuz cihazı diğeri 7 yıl öncesinin amiral gemisi.

Bende 7+ var PUBG de bir süre sonra kasmaya donmaya başlıyor ve oyunlarda bir süre sonra alev topu oluyor. 6S i düşünemiyorum.

Ben 3 yıllık telefon Samsung Galaxy A11'den geçtim 7 Plus'a çöp falan değil. İddia ediyorum 5 kat daha iyi. 3 yıldır A11 kullanıyorum daha 2 ay olmadı iPhone alalı şimdiden aradaki 5 kat farkı görebiliyorum! ÇÖP DEĞİL.

Allah için A11 ile 7+ aynı segment mi? A11 dediğimiz cihaz Samsung'un en ucuz cihazlarından biri.

Allah için A11 ile 7+ aynı segment mi? A11 dediğimiz cihaz Samsung'un en ucuz cihazlarından biri.
Üretiminden 4 yıl sonra çıkmış ve vitrinlerde sergilenen bir telefon BENCE AYNI SEGMENT BİLE OLMAMALI. Ama durum vahim. Ben Samsung'un kendi mağazasından satın aldım telefonu. Öyle de süsleyip püsleyip koymuşlardı vitrine. Hiç tartışmayın benimle. Ben kullandığım telefonu bilirim. 7+'dan kat kat daha iyi olması gereken bir telefon çok çok kötü ben bunu konuşuyorum.

Bende 7+ var PUBG de bir süre sonra kasmaya donmaya başlıyor ve oyunlarda bir süre sonra alev topu oluyor.
Ben Wild Rift oynuyorum sadece sıcaklığı o kadar rahatsız etmiyor ve 60 fps rahat rahat oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı