iPhone 6s ana ekran düğmesi bozukken "Ana ekran düğmesi ile yükseltin"

Erge

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

iPhone 6S cihazımı sıfırladım. Yedeklerimi yükledikten sonra bu ekranda kaldı.

Home tuşu bozuk olduğu için DFU moduna alamıyorum. Bu ekranı da geçemiyorum.
iTunes üzerinden cihazı görmüyor.
Bilgisayarda taşınabilir aygıt olarak görmüyor. Aygıt yöneticisi ve servis kısmından açtım fakat gözükmüyor.
Kabloyu değiştirdim.
Bilgisayarı değiştirdim.
Başka bir Apple cihazı üzerinden iCloud hesabıma girerek iPhone Bul açtım, telefonumdan çıkış yaptım.

Her yolu denedim.. RecBoot vb. birçok programı da denedim ama yok bir türlü bu telefonu açamıyorum.

photo_2021-07-25_21-03-16.jpg

Nasıl açabiliriz bu telefonu fikri olan var mı?

Hocam telefonu iTunes üzerinden VoiceOver moduna alıp geçilebiliyormuş bu kısımlar sanırım. Bir inceleyip deneyin isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba,

iPhone 6S cihazımı sıfırladım. Yedeklerimi yükledikten sonra bu ekranda kaldı.

Home tuşu bozuk olduğu için dfu moduna alamıyorum. Bu ekranı da geçemiyorum.
iTunes üzerinden cihazı görmüyor.
Bilgisayarda taşınabilir aygıt olarak görmüyor. Aygıt yöneticisi ve servis kısmından açtım fakat gözükmüyor.
Kabloyu değiştirdim.
Bilgisayarı değiştirdim.
Başka bir Apple cihazı üzerinden iCloud hesabıma girerek iPhone bul açtım, telefonumdan çıkış yaptım.

Her yolu denedim. Recboot vb. birçok programı da denedim ama yok bir türlü bu telefonu açamıyorum.

Eki Görüntüle 1118064

Nasıl açabiliriz bu telefonu fikri olan var mı?

Çözebildiniz mi acaba aynı sorun bende de var?

Çözebilen var mı aynı sorunla karşı karşıyayım.

ps: Ana ekran düğmesi bir anlık çalıştı ve o ekranı geçtim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorunu yapamayanlar için söylüyorum ultfone adlı uygulama ile dfu moduna girdim (dfu moduna giriş ücretsiz çıkış paralı) dfu moduna girince iTunes ile önceden yaptığım yedeği telefona geri yükledim ve güncellemeyi yaptım. Sonra telefon açılınca merhaba yazısı geldi Home tuşu bozuk olduğu için telefonu kapadım açınca kurulum yeri geldi kurulum geçip assastive touch etkinleştirdim. Sorun çözüldü. Not bunları yaparken telefon bilgisayara orijinal kablo ile bağlıydı.

Geri
Yukarı