iPhone 6S aşırı kasıyor

Haydi çok iyi bir şarjı olsun yinede bu fiyatlara bu telefonlar imkansız.. Sadece IOS işletim sistemi var diye o kadar para verilmez bu telefonlara net. 500 TL'lik Android telefon ile 2.800 TL'lik iPhone 6S'i karşılaştırdığınızda 500 TL'lik telefonun daha iyi olduğunu görebilirsiniz. 2 GB ramli telefondan çok birşey beklenmez zaten..
Sorun sizden kaynaklı, iPhone hiç kasmıyor IOS süper! diye gezinen arkadaşlar az bir şey araştırırsa diyeceğim ki ona bile gerek yok sayfanın altına inince bile şikayetleri görebilirsiniz.

screenshot.png

screenshot (1).png

Haklısınız Apple çok iyi bir şirket. 😄

screenshot (2).png

Dosya Ekleri

• screenshot.png
    screenshot.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Iphone 6S artık eski bir cihaz. IOS 11 sürümü ve üstünde iPhone telefonlar ısınmaya, pil azalmasına ve kasmaya neden olur. IOS bu yüzden tercih etmiyorum, çok kötü bir işletim sistemi.
Ne saçmalıyorsun?
Yaklaşık 2 ay önce Apple servisinde telefonuma batarya değişimi yapıldı. Son birkaç gündür telefon %30 altına düştüğünde aşırı kasıp kapanıyor. Neden böyle bilmiyorum.

Eki Görüntüle 508372

Eki Görüntüle 508373
Hocam %100 den sonra ekran süreniz nasıl?

iPhone 6s muhtemelen bu yılın sonunda Apple güncelleme döngüsünden çıkacak, artık eskimiş bir akıllı telefon. Yine de belli uygulamalar ve oyunlar dışında halen düzgünce kullanılabilir, akıcı bir akıllı telefon. O yüzden telefonun tamir olmadığını söyleyerek Apple desteğe başvurmanı öneririm.
Iphone 6S artık eski bir cihaz. IOS 11 sürümü ve üstünde iPhone telefonlar ısınmaya, pil azalmasına ve kasmaya neden olur. IOS bu yüzden tercih etmiyorum, çok kötü bir işletim sistemi.

Bu müthiş ve derin bilgilere nasıl eriştiğini çok merak ettim. Hani onca Apple telefon kullandım, inceledim, stres testine soktum. Benim bulamadığım bilgileri kolayca edinmişsin. Neredeyse 5 yıllık telefona güncelleme desteği vermek ve halen çalışabilir durumda tutmak ancak çok kötü bir işletim sistemi ile mümkün olabilirdi.

iPhone 6s muhtemelen bu yılın sonunda Apple güncelleme döngüsünden çıkacak, artık eskimiş bir akıllı telefon. Yine de belli uygulamalar ve oyunlar dışında halen düzgünce kullanılabilir, akıcı bir akıllı telefon. O yüzden telefonun tamir olmadığını söyleyerek Apple desteğe başvurmanı öneririm.

Bu müthiş ve derin bilgilere nasıl eriştiğini çok merak ettim. Hani onca Apple telefon kullandım, inceledim, stres testine soktum. Benim bulamadığım bilgileri kolayca edinmişsin. Neredeyse 5 yıllık telefona güncelleme desteği vermek ve halen çalışabilir durumda tutmak ancak çok kötü bir işletim sistemi ile mümkün olabilirdi.

Haklısınız Apple size göre güzel bir işletim sistemi. Ben kendime göre söyledim. Çok pahalı ve öyle böyle kaliteli özellikleri yok. Onun dışında Apple herkese göre güzel bir marka.

SE kullanıyorum ısınma ve yavaşlama çok yaşamıyorum. Fakat pil sağlığında gerilemeleri hissediyorum. Apple güncelleme politikalarını sevmiyorum. Normalde SE bile uzun yıllar yetebilir bana ama işte politikalar.......

Geri
Yukarı