iPhone 6S subway Surfers'te kasıyor

lakebodom

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda subway Surfers'a bir güncelleme geldi sonra oyun çok takılmaya başladı. CoD: Mobile oynarken bile bu kadar takılma olmuyor veya Wild Rift falan oynarken bu anlamsız kasmanın çözümü nedi? R ya bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğinizi denemek için al yap sat yaptığım iphone 6 dan oyuna giriş yaptım.Böyle bir sorun yaşanmadı.Cihazınız pil sağlığı kaç? başka yavaşlatabilecek bir etken var mı?

Hocam dediğinizi denemek için al yap sat yaptığım iPhone 6'dan oyuna giriş yaptım. Böyle bir sorun yaşanmadı. Cihazınız pil sağlığı kaç? Başka yavaşlatabilecek bir etken var mı?

Cihazımın pil sağlığı %100 depolama alanım 8.2 GB boş alan var bataryam da sorun var diyecegim ama aktif kullanım da 4-5 saat kullanıyorum telefonu.

Hocam dediğinizi denemek için al yap sat yaptığım iPhone 6'dan oyuna giriş yaptım. Böyle bir sorun yaşanmadı. Cihazınız pil sağlığı kaç? Başka yavaşlatabilecek bir etken var mı?

Annemin Samsung A03 telefonunda denedim onda çok rahat oynanıyor mesela.

Hocam dediğinizi denemek için al yap sat yaptığım iphone 6 dan oyuna giriş yaptım.Böyle bir sorun yaşanmadı.Cihazınız pil sağlığı kaç? başka yavaşlatabilecek bir etken var mı?
Şimdi baktım pil sağlığım %95 olmuş

Sizce iTunes üzerinden ipsw yüklesem sorunum çözülür mü?

Son düzenleme:
Cihazımın pil sağlığı %100 depolama alanım 8.2 GB boş alan var bataryam da sorun var diyecegim ama aktif kullanım da 4-5 saat kullanıyorum telefonu.

Annemin Samsung A03 telefonunda denedim onda çok rahat oynanıyor mesela.

Şimdi baktım pil sağlığım %95 olmuş

Sizce iTunes üzerinden ipsw yüklesem sorunum çözülür mü?
DFU Mod ile sıfırlayın cihazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı