iPhone 6S batarya tavsiyesi

Murderer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 6S cihazım için batarya bakıyorum ve orijinal Apple bataryaları 400/500 aralığında. Deji batarya yorumları gayet olumlu fakat yan sanayi olduğu için güvenemiyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Merhaba, 6S cihazım için batarya bakıyorum ve orijinal Apple bataryaları 400/500 aralığında. Deji batarya yorumları gayet olumlu fakat yan sanayi olduğu için güvenemiyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Deji alabilirsiniz yan sanayinin en kalitelisi. Telefon üretileli kaç sene geçmiş orjinalin bir manası var mı zannetmiyorum. Deji ye güvenebilirsiniz.

Deji bataryalarına bende bakıyorum ama bir çok yerden Dejinin ömrünün kısa olduğunu 3-4 aya performansının düştüğünü duydum ve okudum. Bende ne yapacağıma karar veremedim daha..

Deji bataryalarına bende bakıyorum ama birçok yerden dejinin ömrünün kısa olduğunu 3-4 aya performansının düştüğünü duydum ve okudum. Bende ne yapacağıma karar veremedim daha.

Evet kullanan arkadaşlarım 2/3 aya performans kaybı yaşadıklarını söylüyor. Ne yapacağımı bilemedim ben de.

Geri
Yukarı