iPhone 6S cihaza iOS 16 beta yüklenmiyor

Attığın videoyu izledim. Farkettiysen adam İOS 16 yı yüklemeden video bitiyor. Fake yani. Apple resmi şekilde paylaşmadan farklı bir İOS kurmak imkansız.
Teşekkürler jailbreakla yapamammı peki bu işlere meilliyimdirde sorun olmazsa pil benim için önemli değil

Attığınız videoda sadece iOS 16 beta profilini kurmuş. Bunu desteklenmeyen her cihaza yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde bu yöntem çalışmayacaktır. Bir şekilde iOS 16 kursanız bile donanım uyumsuzluğundan dolayı Bluetooth, ses, Wi-Fi gibi birçok çalışmayacaktır.
Teşekkürler jailbreakla yapamammı peki bu işlere meilliyimdirde sorun olmazsa pil benim için önemli değil
Hayır. Yapamazsınız.

Jailbreak ile sadece tema yapabilirsiniz. Ana sistem yine ios 15 olarak kalır. Yapmanızı önermem. Telefonunuzda güvenlik problemleri oluşur. Ve çoğu bankacılık uygulaması sizi garanti dışına çıkarır. Çünkü jailbreak savunma sistemlerini güçsüzleştirir. Aynı zamanda operatör uygulaması da uyarı verir. Eğer tüm riskleri kabul edersen yapabilirsin. Ama tavsiye etmem.

Jailbreak ile sadece tema yapabilirsiniz. Ana sistem yine ios 15 olarak kalır. Yapmanızı önermem. Telefonunuzda güvenlik problemleri oluşur. Ve çoğu bankacılık uygulaması sizi garanti dışına çıkarır. Çünkü jailbreak savunma sistemlerini güçsüzleştirir. Aynı zamanda operatör uygulaması da uyarı verir. Eğer tüm riskleri kabul edersen yapabilirsin. Ama tavsiye etmem.
Mesala home butonumun flexi kopuk ve orjinal bunun yerine jailbreak ile o x lerdeki çizgiyi yapsam sorun oluşurmu

Tam olarak sadece tema denmez. Bazı farklı özellikleri de var.
Mesala home butonumun flexi kopuk ve orjinal bunun yerine jailbreak ile o x lerdeki çizgiyi yapsam sorun oluşur mu?
Çok büyük sorun olacağını sanmıyorum açıkçası fakat mümkün olduğunca o cihazda bankacılık işlemleri gibi önemli işleri yapmamanız mantıklı olur. Onun dışında çok büyük bir güvenlik sorunu oluşturmayacaktır yüksek ihtimalle.

Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar Apple 6S bir cihazım var buna beta profilesden iOS 16 beta kurdum fakat güncelleme yerinde iOS 16 beta gözükmüyor ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1620259

Açıklamasına bakarsanız yüklemiyor. Ne yazdığını anlamadığım için söylemiyeceğim.

O videolar yalan. Büyük ihtimalle iPhone 8'dir o. İnternetten bakın.

Geri
Yukarı