iPhone 6s Ekran Koruyucusu 6'ya Olur mu ?

Boyutlar aynıysa olur tam bilmiyorum kaç inç olduklarını. Ama tam tamına oturmaz belki. iPhone 5s'im var, 5'le boyutu aynı diye iPhone 5 kılıfı aldım ve oturdu, yalnız ses açma kapama tuşları tam oturmadı. Ama yinede çalışıyor tuşlar. Küçük birkaç ayrıntı bozmaz diyorsan alabilirsin ekran koruyucu. Ekran koruyucu konusunda Buff marka al. Ama çok fazla çakma Buff var. Sitesinden sipariş et. BUFF TÜRKİYE : Darbe Emici Ekran Koruyucu Ben kullanıyorum kılıfda sağlam olduğu için çizik bile yok telefonda, geçen AVM'lerdeki X-Ray'lerden geçerken kenara koydum telefonu, geçtim, aldım telefonu, bir anda elimden uçtu 5 metre gitti düştü yerde sekti ve tekrar düştü çizik olmadı.

6/6s yazıyor zatende emin olmak istedim teşekkürler.

Arkadaşlar spigenin sitesinden neo hybird metal kılıfını alacaktım sonra bir ayrıntıyı farkettim ön siparişli ürün yazıyor yani stok gelene kadar bekleyeceğim. Başka sitelerde bulamadım bildiğiniz bir site varsa bu kılıfın linkini atarmısınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı