iPhone 6s Fortnite Grafik Sorunu

batuhanbarutcu

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba forum okuyucuları,
iPhone 6S telefonlarda garip bir şekilde Fortnite oyununda grafik çok düşük. Oysaki PUBG vb. yüksek grafikli oyunlarda cayır cayır açıyor. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PC oyununun mobil versiyonu.

Doğru diyorsunuz ama pubg mobile fortnite grafiklerinde. Pubg Mobile full grafikte açıyor ama fortnite neden düşük grafikte açtığını anlamadım. Yinede sağol
Çünkü Fortnite'da PUBG Mobile'a göre daha fazla dosya, eklenti vs. var. Örneğin PUBG Mobile'da sadece sıkma, eğilme, zıplama gibi aktiviteler var iken Fortnite'da yapı inşa etme, düzenleme, yapı seçeneği gibi eklentiler bulunuyor. Ayrıca Fortnite bunu bilerek yapıyor, firmalarla özellikle anlaşıp yapıyor tahminimce, yani bir tür hile diyebiliriz. Yoksa iPhone 8+'da 30 FPS oynatması çok da mantıklı değil.
PC Oyununu tellefondamı oynuyorsunuz?
Çözümü yok, artık en düşük 60 FPS oynatan telefon iPhone X. Yani tek çare iPhone 6S'inizi satıp yeni telefon almak olacaktır.
Doğru diyorsunuz ama pubg mobile fortnite grafiklerinde. Pubg Mobile full grafikte açıyor ama fortnite neden düşük grafikte açtığını anlamadım. Yinede sağol

Çünkü Fortnite'da PUBG Mobile'a göre daha fazla dosya, eklenti vs. var. Örneğin PUBG Mobile'da sadece sıkma, eğilme, zıplama gibi aktiviteler var iken Fortnite'da yapı inşa etme, düzenleme, yapı seçeneği gibi eklentiler bulunuyor. Ayrıca Fortnite bunu bilerek yapıyor, firmalarla özellikle anlaşıp yapıyor tahminimce, yani bir tür hile diyebiliriz. Yoksa iPhone 8+'da 30 FPS oynatması çok da mantıklı değil.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı