iPhone 6S iOS 11.1 Sonrası Aşırı Isınma Ve Pil Azalması

Hitman61

Kilopat
iPhone 6S Cihazımı iOS 11.1’e güncelledikten sonra özellikle video izlerken aşırı ısınma ve bence bundan kaynaklanan hızlı pil düşüşleri oluyor. Bu sorunu benim gibi yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunları bende yaşıyorum. 1 ay önce de açmıştım konusunu buraya. Şuan son güncelleme yüklü olduğu halde sorunlar devam ediyor. iTunes'den sıfırdan komple yazılım yüklemeyi dene. Ben yaptım sorunları çözmedi ama denemeye değer.

Aynı sorunları bende yaşıyorum. 1 ay önce de açmıştım konusunu buraya. Şuan son güncelleme yüklü olduğu halde sorunlar devam ediyor. iTunes'den sıfırdan komple yazılım yüklemeyi dene. Ben yaptım sorunları çözmedi ama denemeye değer.

Sana çözmediyse bana da çözmez aga. Bana torpil geçecek halleri yok :)

İstersen 10.3.3 sürümüne dönebilirsin 6S'ler için imzalama kapanmadı hâlâ diğerleri için aynı şey söylenemez.

Bluetooth Wi-Fi Hücresel Veri gibi panelden açıp kapatıyorsanız bir de ayarlarda bakın. Panelden kapadığım halde ayarlarda açık gözüküyor:) Normalde 1 gün yeten şarj 5-6 saatte bitti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı