iPhone 6S mi Samsung A50 mi?

sudo23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 2. el telefon alacağım. Bataryası yeni değişmiş, 100 pil sağlık ömrü olan bir iPhone 6S mi yoksa bir sıkıntısı olmayan Samsung A50 mi (2 yıl kullanılmış)? iPhone 6S kutusu faturası vesaire de var. A50'de yok.

iPhone 6 olsa Samsung derdim ancak 6S hala kullanılabilir. Çoğu uygulama iOS 14 ve 15 istiyor. iPhone 6 iOS 12 iken 6S iOS 15. Benim tercihim 6S'den yana.

iPhone tabii ki fakat yakında iOS sürümü eski kaldığı için bazı uygulamaları indiremeyeceksiniz Instagram tarzı.
Tavsiyem 7 bakmanız.
Yanlış bilgi. iPhone 6S'in en son sürümü iOS 15.
Çoğu uygulamayı rahatça indirir. iPhone 6'dan bahsediyor olmalısınız.

Yanlış bilgi. iPhone 6S'in en son sürümü iOS 15.
Çoğu uygulamayı rahatça indirir. iPhone 6'dan bahsediyor olmalısınız.

S'den bahsediyorum şu anda haklısınız bir şey yok fakat kısa dönemde 6S'i de sileceklerdir.

Şarjı dışında kamerası mükemmel cihaz işlemcisi ağır oyunlarda problem çıkarabilir.

iPhone tabii ki fakat yakında iOS sürümü eski kaldığı için bazı uygulamaları indiremeyeceksiniz Instagram tarzı. Tavsiyem 7 bakmanız.

Yapmayın hocam bu nasıl sevdadır? 😁 iPhone markasının yeni telefonları çok iyi doğrudur ama 6S arkadaşımda var. Asla çekilmiyor. Tabii ki yine alacak arkadaş bilir.

S'den bahsediyorum şu anda haklısınız bir şey yok fakat kısa dönemde 6S'i de sileceklerdir.
Şarjı dışında kamerası mükemmel cihaz işlemcisi ağır oyunlarda problem çıkarabilir.
Kısa dönem dediğiniz en az 3-4 yıl. iOS 15 hâlâ çok eski bir sürüm değil.
Eski iPhone'ların şarj sıkıntısı olmasa daha iyi olurmuş. iPhone 6'm var, 3 saatte şarjı bitiyor.

Geri
Yukarı