iPhone 6S mi Samsung A50 mi?

Yapmayın hocam bu nasıl sevdadır? 😁 iPhone markasının yeni telefonları çok iyi doğrudur ama 6S arkadaşımda var. Asla çekilmiyor. Tabii ki yine alacak arkadaş bilir.

Ben 6'yı daha yeni bıraktım hocam şarj dışında problemi yok ciddili kaliteli telefon. Daha 8000-9000 civarına çıktığında çoğu cihazda NFC yokken bile 6S bu tür özelliklere sahip çok kaliteli bir telefon.

Bataryası belki biraz can yakar ama bu bütçede çekilebir. A50 hakkında hiçbir bilgim yok fakat 6S arayüzünde olsun kamerasında olsun asla drop yedirmiyor.

Samsung A50 ne kadar temiz ve sıkıntısız olmasına bağlı temizse cihaz A50, ama çok temiz değilse iPhone 6S daha iyi olur. Tabii sen oyun oynuyorsan A50 olması çok daha iyi olur eğer dediğim gibi temiz bir cihaz ise, oyun oynamıyorsan Instagram, Twitter gibi uygulamalar için YouTube için alıyorsan 6S yeterli olur.

Samsung A50 ne kadar temiz ve sıkıntısız olmasına bağlı temizse cihaz A50, ama çok temiz değilse iPhone 6S daha iyi olur. Tabii sen oyun oynuyorsan A50 olması çok daha iyi olur eğer dediğim gibi temiz bir cihaz ise, oyun oynamıyorsan Instagram, Twitter gibi uygulamalar için YouTube için alıyorsan 6S yeterli olur.

Bende böyle düşündüm hocam. A50 YouTube Twitter açar. Üstüne bir de oyun açar. Ama daha ucuzsa. Daha temizse. Kamera içinse 6S düşünülür.

Kamera konusunda ise Google camera kurulabilir A50'ye.

Geri
Yukarı