iPhone 6S mi Samsung A50 mi?

Merhaba, 2. el telefon alacağım. Bataryası yeni değişmiş, 100 pil sağlık ömrü olan bir iPhone 6S mi yoksa bir sıkıntısı olmayan Samsung A50 mi (2 yıl kullanılmış)? iPhone 6S kutusu faturası vesaire de var. A50'de yok.

Aktif olarak A50 kullanıyorum sorularınızı sorabilirsiniz.

iPhone 6 olsa Samsung derdim ancak 6S hala kullanılabilir. Çoğu uygulama iOS 14 ve 15 istiyor. iPhone 6 iOS 12 iken 6S iOS 15. benim tercihim 6S'den yana.

Hocam yapmayın küçücük ekran mi geniş ekran mi sizce? 2023 yılında hala o ekranda rahat edecek varsa kullanabilir.

Aktif olarak A50 kullanıyorum sorularınızı sorabilirsiniz.

Hocam yapmayın küçücük ekran mi geniş ekran mi sizce? 2023 yılında hala o ekranda rahat edecek varsa kullanabilir.

A50 daha iyi diye düşünüyorum ekran boyutundan bağımsız bir şekilde daha iyi bir performans ve daha iyi bir pil ömrü verecektir diye düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım?

A50 daha iyi diye düşünüyorum ekran boyutundan bağımsız bir şekilde daha iyi bir performans ve daha iyi bir pil ömrü verecektir diye düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Kötü telefon değil ama düşük bütçeli Android telefonların genelde ömrü kısa oluyor.

Daha 1 hafta öncesine kadar iPhone 6 kullanıyordum. Telefon yurt dışında satışa sunulduktan 1 hafta sonra satın alındı. 9 yıllık. Sadece iOS sürümü problem yaratıyordu. Video vs. izlemediğim için ekran çok sorun yaratmıyordu. Xiaomi Redmi 10 aldım. 6'ya göre çok daha iyi. 6S ile performans olarak kapışır. Ekran büyüklüğü ve batarya istiyorsanız Samsung alın. Onun haricinde bence 6S güzel telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı