iPhone 6S modelinden 8 Plus'a Geçilir mi?

Bende 2 yıldır 6S Plus kullanıyorum ama geçmeyi düşünmüyorum. Zira bana pek farkı olmayacak.

Şarjım ortalama 2 gün (Wifi+Hücresel açık) gidiyor. Performans olarak daha takılma yaşamadım yaşamamda gayet güçlü. Hafıza olarak 64GB almıştım gerek uygulamalar gerek Spotify listelerimi indirmeme hayli hayli yetiyor.

Şuan için üst modele geçmek yerine aklımda Apple Watch almak var. Eğer sen telefonundan memnunsan değişmene gerek yok diye düşünüyorum.

Bende 2 yıldır 6S Plus kullanıyorum ama geçmeyi düşünmüyorum. Zira bana pek farkı olmayacak.

Şarjım ortalama 2 gün (Wifi+Hücresel açık) gidiyor. Performans olarak daha takılma yaşamadım yaşamamda gayet güçlü. Hafıza olarak 64GB almıştım gerek uygulamalar gerek Spotify listelerimi indirmeme hayli hayli yetiyor.

Şuan için üst modele geçmek yerine aklımda Apple Watch almak var. Eğer sen telefonundan memnunsan değişmene gerek yok diye düşünüyorum.
Bu süreçte batarya değiştirdiniz mi acaba?

6s Plus gayet güçlü bir telefon. Bende bütçem olmadığı için 6 Plus ve 6s Plus bakıyorum. 7 ve 8 Plus'a gerek duymuyorum. Twitch, Youtube, Facebook için gayet yeterliler. Oyunlarda da sizi zora sokmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı