Samsung A21S'den iPhone 7 Plus'a geçilir mi?

sad7k

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara, Türkiye
Daha fazla  
Selamlar. Şu anda Samsung A21s kullanıyorum. Aklımda iPhone 7 Plus'a geçmek var. Fakat kafamda birkaç soru var. A21S'in bataryası cidden iyi. 5000MAH batarya ve hızlı şarj desteği hoşuma gidiyor. Kamera tarafı biraz beni üzüyor 60 FPS çekemiyorum videoları. Bunun gibi birkaç sebepten dolayı IOS'a geçmek istiyorum. Sizce geçilir mi? IPhone'de tek çekindiğim taraf şarj sıkıntısı. 7 Plus'taki şarj yeterli midir? Sadece sosyal medyada gezmek ve müzik için kullanıyorum telefonu. Düşüncüleriniz nedir?

iPhone 7'nin ekranı biraz küçük. Eğer bütçe varsa minimum iPhone X gibi modellere geçilmesini öneririm. Eğer bütçe yoksa da ben olsam Samsung'da kalmayı tercih ederdim.

7 Plus kullanıyorum. Kendi kullanımıma göre yaklaşık 6 saat 30dk açık ekran süresi alıyorum. Batarya olarak seni tatmin etmeyebilir ama performans olarak üzeceğini sanmam.

Selamlar. Şu anda Samsung A21s kullanıyorum. Aklımda iPhone 7 Plus'a geçmek var. Fakat kafamda birkaç soru var. A21S'in bataryası cidden iyi. 5000MAH batarya ve hızlı şarj desteği hoşuma gidiyor. Kamera tarafı biraz beni üzüyor 60 FPS çekemiyorum videoları. Bunun gibi birkaç sebepten dolayı IOS'a geçmek istiyorum. Sizce geçilir mi? IPhone'de tek çekindiğim taraf şarj sıkıntısı. 7 Plus'taki şarj yeterli midir? Sadece sosyal medyada gezmek ve müzik için kullanıyorum telefonu. Düşüncüleriniz nedir?
Her geçen gün fiyatlar daha da artıyor lakin para biriktirmeniz önerim olacaktır.

7 Plus kullanıcısıyım. Oyun oynamam; yalnızca "Alo desin yeter" kullanıcısıyım. Nadiren film izler, sık sık müzik dinlerim. Bataryası bir günü rahatlıkla çıkarır.
Ama her geçen yazılım güncellemesinde her Apple cihazı gibi o da uçuruma bir adım daha yaklaşıyor.
En kötü X, XR, SE2 gibi bir modele yönelin derim.

Geri
Yukarı