iPhone 6S nasıldır?

Cavid888

Centipat
Yer
Baku
Daha fazla  
İkinci telefon olarak kullanmak için iPhone 6S almak istiyorum. Kamerası falan önemli değil. Sadece Instagram ve WhatsApp kullanacağım. Bataryası beni üzer mi?

İkinci telefon olarak kullanmak için iPhone 6S almak istiyorum. Kamerası falan önemli değil. Sadece Instagram ve WhatsApp kullanacağım. Bataryası beni üzer mi?

Hocam pil ömrü sizi üzer, 20-30 dakika da biter, Instagram ve WhatsApp kullanmak için gayet uygun, oyun da az çok oynatır.

Buraya bir şey yazarım ama Apple kitlesi bana biraz toxic geliyor. Büyük ihtimalle beğenmedim veya gülen emojiler havada uçuşur. Tek diyeceğim ben olsam almazdım. Gerisini de yazmam birisinin öyle değil böyle değil yazıp iki saat tartışmak istemiyorum.

Güncelleme almayacağı için instagram ve whatsapp desteği 1 sene içinde muhtemel kesilecektir.

Ben 2 haftaya alacağım ve internetten baktığımda 4.30 saat ekran süresi veriyor. Tabii bu sürenin içinde oyunda oynuyorlar ama sadece YouTube Instagram kullanacaksan 5,5.30 saat gider. Zaten performansı hala yerinde. YouTube'a iPhone 6S battery test yazarsan doğru bilgilere ulaşabilirsin.

6s çıktığı zamanların başında almıştım. Hala kullanmaktayım. Sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Orijinal bataryası duruyor hala ve %87. Fakat bu seni yanıltmasın hocam. Alacağın kişi nasıl kullanmış önemli olan o.

Geri
Yukarı