iPhone 6S nasıldır?

iOS 14 güncellemesini de alacak ancak sonrakini benim tahminim almayacaktır. iOS 13'te alt limit 6s oldu. 14'te de alt limit olarak 6s kullanılıyor ancak bir sonrakinde muhtemelen destek almayacak.

Bu zaman için yetersiz kaçmaya başlayacak, 7 kullanıyorum ve eski performansından eser yok şu an. Güncelleme geldikçe işlemci zorlanıyor.

Yani Apple biliyorsunuz işletim sistemi sayesinde optimizasyon gibi konuları çok iyi yapıyor o yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız sosyal medya gibi yerlerde gezerken ancak oyun için kötü. 2020 yılı için de iyi denemez ancak 1.5, 2 yıl sonra ömrü biter diye düşünüyorum.

Aldıktan sonra neden soruyorsunuz? Size bir şey söyleyenleri de azarlıyorsunuz. Bari almadan önce öneri isteseydiniz, biz de ona göre yorum yapardık. 6S hala güzel telefon, yeterli. Tabii bu sizin bir telefondan ne beklediğinize göre de değişir.

Şimdi bazıları sadece Twitter Instagram vs. kullanıyor. Bu tip kişiler için sorun olacağını sanmıyorum öyle çöp telefon değil. Ama bundan daha ağır kullanım yapacaksanız pili üzer.

Sıfırı zaten gereksiz. 2. el olarak ben de bakmıştım çok hafif bir telefon kullanımım var. İhtiyaç fazlası şeyler almayı da hiç sevmiyorum. 6s tam benim gibiler için. 2. el 4-5 yıllık olanlar 1.200 lira, garantisi devam edenler 1.750 lira gibi rakam.

Siz almışsınız ama düşünenler bu rakamların üstüne çıkmasın bence.

Kardeşime 6 ay kadar önce stabil bir ios 13 sürümünde kullanması için verdim hala hız olarak aynı sürümde sorunsuz kullanıyor. Arka kamerası hala iyi sayılabilecek seviyede en azından renk doğruluğu tüm android cihazlardan daha iyi :D ön kamerası geniş açı yok üzebilir bunun dışında pili 3 saat ekran süresi veriyor bunun dışında sorunsuz kullanırsınız hocam bence problem çıkarmaz

Geri
Yukarı