iPhone 6S Plus depolama yetmiyor

Gene Takovic

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir hata yapıp telefonun 16 GB modelini aldım ve telefonu aldığım günün akşamına depolama alanı bitti. Geçici bir süreliğine almıştım çok dert etmez diyordum fakat çok can sıkıcı. Depolama alanını arttırmak için yöntem vb. var mı bildiğiniz? ICloud'a para verip yükseltecektim fakat sadece Fotoğraflar vb. için çalışıyormuş iCloud. Uygulamalar için de ekstra depolama alanı olsun istiyorum.

Telefonun anakartına müdahale edilerek hafıza yükseltiliyor belirli bir ücret ile ama pek sağlıklı bir durum değil telefonu değiştirmen tek çare.
Çok gereksiz pahalı gibi geldi hocam bana dediğiniz hafıza yükseltme tekniği. Bu telefon için o kadar fazla para harcamak istemiyorum açıkcası.

Harddisk al verilerini düzenli oraya at veya SD kart oluyor mu emin değilim ama olursa tak ona at.
Hayır SD kartı yuvası yok ve veriler için iCloud kullanabilir zaten. Uygulama depolamak için istemiş.

Çok gereksiz pahalı gibi geldi hocam bana dediğiniz hafıza yükseltme tekniği. Bu telefon için o kadar fazla para harcamak istemiyorum açıkcası.
Çok pahalı bir işlem değil hocam 16GB to 128GB 600 TL civarında maksimum.

Hayır SD kartı yuvası yok ve veriler için iCloud kullanabilir zaten. Uygulama depolamak için istemiş.

Çok pahalı bir işlem değil hocam 16GB to 128GB 600 TL civarında maksimum.
Bir sitede bu fiyatlara buldum hocam. Bu telefona 1250 gibi fiyatlar harcamak istemiyorum. Neredeyse telefonumun satın alma fiyatının yarısı kadar.
1667053927687.png

Bir hata yapıp telefonun 16 GB modelini aldım ve telefonu aldığım günün akşamına depolama alanı bitti. Geçici bir süreliğine almıştım çok dert etmez diyordum fakat çok can sıkıcı. Depolama alanını arttırmak için yöntem vb. var mı bildiğiniz? ICloud'a para verip yükseltecektim fakat sadece fotoğraflar vb. için çalışıyormuş iCloud. Uygulamalar için de ekstra depolama alanı olsun istiyorum.

Telefonu 32 GB modelle takas edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı