iPhone 6S Plus ekran kaydederken kasması

Mehmet Can

Decapat
6s Plus 64 GB kullanıcısıyım. Pili yeni değişti 3810MAH Real Power batarya kullanıyorum. PUBG Mobile videosu çekmek istiyorum. Oyunum Config'li 60 FPS alabiliyorum sabit ama ekran kaydediciyi açtıktan 10-15 saniye sonra kasmaya başlıyor FPS dropları yaşıyorum. Bu sorunun önüne geçebilir miyim ya da en aza indirgeyebilir miyim? Dahili ekran kaydedicisini kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
6S Plus 64 GB kullanıcısıyım. Pili yeni değişti 3810MAH real Power batarya kullanıyorum. PUBG Mobile videosu çekmek istiyorum. Oyunum Config'li 60 FPS alabiliyorum sabit ama ekran kaydediciyi açtıktan 10-15 saniye sonra kasmaya başlıyor FPS dropları yaşıyorum. Bu sorunun önüne geçebilir miyim ya da en aza indirgeyebilir miyim? Dahili ekran kaydedicisini kullanıyorum.

Her teknolojik alette video kaydı sırasında FPS haliyle düşer. Oyunun ayarlarını en düşüğe çekin. Sorun hala devam ediyorsa yapabileceğiniz bir şey yok.

6s Plus 64 GB kullanıcısıyım. Pili yeni değişti 3810MAH Real Power batarya kullanıyorum. PUBG Mobile videosu çekmek istiyorum. Oyunum Config'li 60 FPS alabiliyorum sabit ama ekran kaydediciyi açtıktan 10-15 saniye sonra kasmaya başlıyor FPS dropları yaşıyorum. Bu sorunun önüne geçebilir miyim ya da en aza indirgeyebilir miyim? Dahili ekran kaydedicisini kullanıyorum.
Çok normal. Cihazın artık kaldırmıyor.

macOS işletim sistemine sahip bir cihazla pcden kayıt yapabilirsin istiyorsan. Ama diğerlerinin dediği gibi kaldırmaz telefon. Grafikleri düşürerek testler yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı