iPhone 6S Plus ile yaşadığım sorunlar

Yer
Ankara / Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaCentre AIO 24 inç, Intel Core i5-12450H, Intel UHD Graphics, 8 GB RAM, 256 GB / 480 GB SSD, Windows 10 Single Language.
Meslek
Öğrenci
iPhone 6S Plus
- Pilin hızlı bitmesi
- Arka kamera sallanması ve ses çıkarması
- Pil azalınca çok kasması ve servis yok hatası

Sebepleri ve çözümleri nedir?

Woyax iPhone 6s Plus 3680mAh Batarya | Woyax Premium Batarya bunu veya Deji marka bir batarya al. Telefoncuya git gözünün önünde açsın ve senin aldığını taksın 60 TL falan ver işte işçilik parası.

Kamera içinde 4 tane küçük minicik mıknatıs satın al. Nereden bulursun bilmiyorum. Telefoncu bataryayı değiştirirken zaten açacak adam telefonu o ara kendin mıktanatısları kameraya yapıştır ya da adamdan rica et.

iOS 15'e falan güncellememelisin bu arada. Pil iOS 12-13 de daha iyi.

Woyax iPhone 6s Plus 3680mAh Batarya | Woyax Premium Batarya bunu veya Deji marka bir batarya al. Telefoncuya git gözünün önünde açsın ve senin aldığını taksın 60 TL falan ver işte işçilik parası.

Kamera içinde 4 tane küçük minicik mıknatıs satın al. Nereden bulursun bilmiyorum. Telefoncu bataryayı değiştirirken zaten açacak adam telefonu o ara kendin mıktanatısları kameraya yapıştır ya da adamdan rica et.

iOS 15'e falan güncellememelisin bu arada. Pil iOS 12-13 de daha iyi.
Abi batarya 100%
iOS 15 ve iOS 13'e geri dönmek istiyorum

ve mıktanıs derken?

Cihazım iOS 15 yani

Unsigned ne demek ve hangi sürüm önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-12-10 23.13.32.png
    Ekran Resmi 2022-12-10 23.13.32.png
    384,6 KB · Görüntüleme: 30
1- Telefonunuz eski ve pili küçük. Eski iPhone'ların genel sorunu pil. Yeni pil alsanız da çok dayanmayacak. Powerbank atın cebinize.

2- Telefonunuz OIS desteğine sahip. Kamera çalıştığında OIS kamerayı tutar, elinizin titreşimini engeller. Fotoğrafın daha düzgün çıkmasını sağlar. Kamerayı kapattığınızda OIS kamerayı tutmaz ve salladığınızda hareket eder, ses o sestir. Doğaldır ve telefonunuzda hiçbir sorun yoktur.

3- Pil demek ki eski, her şeye güç yetmiyor. 6S'de pil yüzdesi olması lazım. 80%'in altındaysa pil değişimi yapmak kasma sorununu giderebilir.

Geri
Yukarı