iPhone 6S Plus pil azalınca kasmaya başlıyor

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Bu telefonda batarya 20-40'tan sonra kasmaya başlıyordu, şimdi 60-50'den sonra kasmaya başladı. Şu an oyun oynarken şarj 75'lerdeyken 5-10 dakika sonra %30-20'ye düşüyor. Pil sağlığı %100. bu cihaz bataryadan mı böyle yapıyor? Telefonun batarya ne tarafta bilmiyorum ama sol alt köşeden ekran biraz kalkmış, batarya şişmiş olabilir mi? Telefonun sahibi ben değildim.

Problem var gibi görünüyor hocam, batarya şişmiş olabilir. Telefonu daha fazla kullanmayıp servise gönderin veya FPPRO vb.

Bu telefonda batarya 20-40'tan sonra kasmaya başlıyordu, şimdi 60-50'den sonra kasmaya başladı. Şu an oyun oynarken şarj 75'lerdeyken 5-10 dakika sonra %30-20'ye düşüyor. Pil sağlığı %100. bu cihaz bataryadan mı böyle yapıyor? Telefonun batarya ne tarafta bilmiyorum ama sol alt köşeden ekran biraz kalkmış, batarya şişmiş olabilir mi? Telefonun sahibi ben değildim.
Cihazının pil sağlığı %100 değildir. iPhone XR altı modellerde yan sanayi pil değişiminde, pil sağlığı sürekli %100 olarak gözüküyor. 3uTools üzerinden bakabilir misin ? Rova, Deji, Woyax bataryalar ile değişim yapılmalı.

Kaliteli bir bataryayla değişim şart eğer daha fazla kullanacaksanız cihazı.

Cihazının pil sağlığı %100 değildir. iPhone XR altı modellerde yan sanayi pil değişiminde, pil sağlığı sürekli %100 olarak gözüküyor. 3uTools üzerinden bakabilir misin ? Rova, Deji, Woyax bataryalar ile değişim yapılmalı.
DESAY batarya yazıyor 3u tools ta ve üretim tarihi 2019 gözüküyor. Heralde pil bitmiş şuan öyle aşırı bir olayı yok ama arada dediğim gibi oluyor kasma falan

Cihazınızın bataryasının değişmesi gerekiyor. Şuana kadar kullanılmış bir İPhone 6sp'nin pil sağlığı %100 olması imkansız yani cihazın bataryası değişmiş ve yan sanayi olduğu için pil sağlığı sekmesi %100'den düşmeyecek. Kısaca bataryanızı değiştirmeniz gerekli.

Geri
Yukarı