iPhone 6S Plus'ı verip Samsung S9 alınır mı?

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Bende iPhone 6S Plus 32 GB var telefon güzel ama hafızası yetmiyor, bir de sürümü daha ne kadar götürür bilmiyorum. Yerine Samsung S9 buldum. Hangisi daha iyi sizce?

Galaxy S9 daha iyi bir cihaz olacaktır panel ve performans kaynaklı olarak keza hızlı şarj desteği de çok şeyi iyi yönlü değiştirecektir ancak takas başabaş mı olacak veya üstüne ne kadar koymanız gerekiyor acaba?

Tanıdık bir abim Galaxy S9 kullanıyor ve hâla memnun. Telefonun pil durumunu kontrol edin. Biraz kurcalayın. Çabuk ısınıyorsa pilini değiştirmeniz gerekebilir. Amoled yanığı olup olmadığı kontrol amaçlı yüksek parlaklığa alıp bakın.

Birebir değişimse S9'u iyice kontrol et derim. Eğer sorunsuzsa yapabileceğin en iyi takas olur.
Galaxy S9 daha iyi bir cihaz olacaktır panel ve performans kaynaklı olarak keza hızlı şarj desteği de çok şeyi iyi yönlü değiştirecektir ancak takas başabaş mı olacak veya üstüne ne kadar koymanız gerekiyor acaba?
Benim telefonu 3.500 veya o civarda satıp 2.900e de Samsung S9 alıcam.

Tanıdık bir abim Galaxy S9 kullanıyor ve hâla memnun. Telefonun pil durumunu kontrol edin. Biraz kurcalayın. Çabuk ısınıyorsa pilini değiştirmeniz gerekebilir. Amoled yanığı olup olmadığı kontrol amaçlı yüksek parlaklığa alıp bakın.
Başka nelere bakmam lazım incelerken

Geri
Yukarı