iPhone 6S Uyku modundan sonra telefonun parlaklığı değişiyor

GülümJale

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 yıl önce alınan iPhone 6S'de son 2 haftadır bir sorun var. O da telefon uyku moduna alınınca birkaç dakika sonra kendiliğinden parlaklık değiştiriyor ve ben telefonumu en parlak ayarda kullanan birisiyim. Her telefonu açtığımda parlaklığın düşmüş olduğunu görüyorum ve üstelik otomatik parlaklık açık bile değil ! Sizce sorun ne ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 yıl önce alınan iPhone 6S'de son 2 haftadır bir sorun var. O da telefon uyku moduna alınınca birkaç dakika sonra kendiliğinden parlaklık değiştiriyor ve ben telefonumu en parlak ayarda kullanan birisiyim. Her telefonu açtığımda parlaklığın düşmüş olduğunu görüyorum ve üstelik otomatik parlaklık açık bile değil ! Sizce sorun ne ?

Otomatik parlaklık açıktır iyice kontrol edin bence. Sürekli en üst parlaklık seviyesinde kullanmakta iyi değil. Göz sağlığı açısından. Aşağıda ki yolları takip edip kontrol edin;

Ayarlar --> Genel --> Erişilebilirlik --> Ekran Kolaylıkları

Peki O İş Tam Olarak Nasıl Yapılıyor ??

Size lazım olan dosyaları yedekleyin fotoğraf, rehber vs. daha sonra aşağıda ki yönergeleri takip ederek sıfırlayabilirsiniz sıfırladıktan sonra telefonunuz yeni alınmış gibi olacak yani yeniden kurulum yapacaksınız.

1. Ayarlara girin.
  2. Daha sonra ayarlar kısmında en aşağı indiğinizde “Sıfırla” yazısını göreceksiniz oraya tıklayın.
  3. Açılan yer de “Tüm İçerikleri Ve Ayarları Sil” yazıyor oraya tıklayın.
  4. Ve daha sonra iCkoud şifreniz istenecek giriş yaptıktan sonra bekleyin otomatik olarak sıfırlanacaktır ve telefonunuz yeniden başlatılacaktır.
  5. Tüm dillerde Merhaba yazısıyla karşılaştığınızda zaten sıfırlanmış olduğunu anlayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı