iPhone 6S vs S7

Ahmet Can07

Hectopat
Daha fazla  
Ben ağustos gibi telefon almayı düşünüyorum. S7 ve 6S arasında kaldım. Şimdiye kadar hep android kullandım. Telefonda video izlerim. Kamera benim için önemli bir de biraz da ağırlığı olsun istiyorum. Telefonu en az dört sene kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android de kasmadan ve belli bir süreden sonra güncelleme alamamasından korkuyorum.
Bu arkadaşımız Apple'ın pazarlama taktiğini çok iyi özetlemiş.[emoji6]
1498592349278.jpg

Bu bir pazarlama taktiği. Sonuçta sadık belli bir kitlesi var. Bunu da güncellemeler ile bir şekilde elde tutmayı başarıyor. Benim yakın bir tanıdığım Iphone 5S kullanıyordu ve bozuldu. Maddi durumu hiç iyi olmamasına rağmen gitti Iphone 7 aldı. Neymiş, "Diğer telefonlar ile yapamıyorum". Sanarsınız atomu parçalıyor. :)

Bu bir pazarlama taktiği. Sonuçta sadık belli bir kitlesi var. Bunu da güncellemeler ile bir şekilde elde tutmayı başarıyor. Benim yakın bir tanıdığım Iphone 5S kullanıyordu ve bozuldu. Maddi durumu hiç iyi olmamasına rağmen gitti Iphone 7 aldı. Neymiş, "Diğer telefonlar ile yapamıyorum". Sanarsınız atomu parçalıyor. :)
Ne buluyorlar şu markada bir anlayamadım gitti yıllardır.

Bunu eski Iphone 4 kullanıcısı söylüyor. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı