J6+ vs iPhone 6S

LastbjorN

Centipat
2 Senedir kullandığım Samsung j6+ telefonum canımı sıkmaya başladı. Ara kasmalar, kapanmalar, ve en kötüsü de iğrenç ön kamerası. 2.el iPhone 6S almayı düşünüyorum. Alabileceğim güvenli bir yer var mı? Ya da tavsiye edebileceğiniz telefon markaları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen ne kadar? 6S uygun fiyata almadığın sürece almanı tavsiye etmem. Marka olarak Huawei, Samsung, Xiaomi, Oppo bunların hepsi de iyi markalar.
Açıkcası telefon piyasasını pek takip etmiyorum. J6+'ı satıp üstüne ne kadar gerekiyorsa koyarım. Yeter ki Iphone temiz olsun. 2.eller biraz sıkıntı çıkarıyor çünkü. Iphone'u da sırf kamerası için istiyorum. Bütün telefonları denedim ama Iphone beni kendine çekiyor.

Iphone kamera noktasında en iyi marka değil, 11 serisi Iphone cihazlarıyla beraber kamera tarafında iyi noktaya geldi yoksa her zaman Android rakiplerinden kamera noktasında bir adım geri oldu. Kamera olarak Android rakiplerinden geri kalsa da kameraları son derece iyiydi her zaman.

Ülkedeki Iphone modelleri fiyatlarını hak etmiyor, 6S modeli S6 modelinin zamanında rakibiydi, hala 1800-2000 TL fiyatına satılması korkunç, kabul edilmemesi gereken rakamlar.

Batarya olarak oldukça kötü 6-6S-7 modelleri. 6S modelinin vereceği kamera performansını Android orta üst segment cihazlarda rahatlıkla sana verir, Note 8 PRO, M30S, 9T, Realme 5 PRO, Realme XT, A51 gibi modeller kamera olarak beklentilerini karşılar.

Uygun fiyata alamayacağın için 6S almanı açıkçası doğru bulmuyorum. Almak istiyorum dersen sana kalmış artık, en azından Iphone 7 serisini düşünebilirsin.

2 Senedir kullandığım Samsung j6+ telefonum canımı sıkmaya başladı. Ara kasmalar, kapanmalar, ve en kötüsü de iğrenç ön kamerası. 2.el iPhone 6S almayı düşünüyorum. Alabileceğim güvenli bir yer var mı? Ya da tavsiye edebileceğiniz telefon markaları.
Açıkçası 1800-2000 liraları vereceksen bir 200 lira daha ekle de 2200 liraya sıfır Redmi Note 8 Pro al bari 😀 En azından hem kamera hem tasarım ve hız olarak verdiğin fiyata değer.

Daha geçen 6S cihazı bir köşeye atıp Redmi Note 7 aldık. 6S kamera konusunda kötü ve pil konusunda tam anlamıyla vasat düzeyde. Pili Apple servisinde yeni değiştirmemize rağmen günde 3 kez şarj etmek gerekiyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı