iPhone 6S vs XS

Yenilenmiş alma. Bana bu forumda alma dediler. İnat ettim XR aldım pişmanım.

1-2 Yıl uzun bir süre. Değiştirebiliyorsan değiştir. Yeni bir iPhone alana kadar uygun fiyatlı başka Android'lere bakabilirsin. Bende IPhone'ciyim ama yeni Samsung A serileri gayet güzel.

iPhone'dan devam etmeye kararlıysanız ve bütçeniz maksimum XS'e çıkıyorsa evet alın. X modelini değil, XS veya XR almalısınız. X modeli IOS 16 sürümünde kaldı.

Biraz daha sabredip XS Max alırsan pişman olmazsın ama sana tavsiyem POCO F5 alman oyunlarda XS'den çok daha iyi ve özellikleri XS'den daha iyi.

Üç soruya cevap verin: Bütçeniz ne kadar, iOS dışı cihaz düşünür müsünüz? 6S hala idare ediyor mu, 1-2 yıl dayanacak mı? 1-2 yıl sonra alabileceğiniz cihaz örneğin bugünkü durumda ne olur tahmini? Bu üç soruya vereceğiniz cevaplar önemli.

Bu arada sırf ios olsun diye de ölmüş ağlayanı olmayan telefonlara para veriyorsunuz gerçekten bir mantığı yok kusura bakmayın. Gidip hala X-XS alınır mı diye tartışıyoruz alınmaz kardeş alınmaz. Bakacaksın şöyle orta sınıf bir android geçineceksin gül gibi hem 0 olacak telefon.

Şu an elimde 6S var eğer şimdi alacaksam X veya XS alacağım ama 1-2 yıl daha beklersem daha üst model bir telefon olacağım. Sizce ne yapmalıyım? Bu telefon beni daha götürür mü?

XS Max kullanıcısı olarak sana şöyle söyleyeyim hocam rahat 2 yıl daha götürür diye düşünüyorum ama ondan sonra yavaş yavaş sıkıntı çıkarmaya başlar. Yiğidin dediği gibi ne kadar hızlı kurtulursan o kadar iyidir. X serisi alacaksan XS Max al.

Üç soruya cevap verin: Bütçeniz ne kadar, iOS dışı cihaz düşünür müsünüz? 6S hala idare ediyor mu, 1-2 yıl dayanacak mı? 1-2 yıl sonra alabileceğiniz cihaz örneğin bugünkü durumda ne olur tahmini? Bu üç soruya vereceğiniz cevaplar önemli.

Bu arada sırf ios olsun diye de ölmüş ağlayanı olmayan telefonlara para veriyorsunuz gerçekten bir mantığı yok kusura bakmayın. Gidip hala X-XS alınır mı diye tartışıyoruz alınmaz kardeş alınmaz. Bakacaksın şöyle orta sınıf bir android geçineceksin gül gibi hem 0 olacak telefon.
Hocam şuan arkadaşlarımda vs xs ile aynı fiyatta android telefonlar var xs in kamerası hızı her şeyi daha iyi benim gözlemim bide iOS a alıştık İnstagramda bi şeyler yapıyorum o yüzden de iOS daha iyi oluyor

M

XS Max kullanıcısı olarak sana şöyle söyleyeyim hocam rahat 2 yıl daha götürür diye düşünüyorum ama ondan sonra yavaş yavaş sıkıntı çıkarmaya başlar. Yiğidin dediği gibi ne kadar hızlı kurtulursan o kadar iyidir. X serisi alacaksan XS Max al.

Max çok büyük gelir gibime geliyor XS ile aralarında bildiğim fark yok yenilenmişe bulaşmam zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı