iPhone 11 vs iPhone XS Max (Yenilenmiş) vs iPhone XS

Pwieh

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kullanmış olduğum Mi9T civarını satmış bulunmaktayım. 2 Hafta içerisinde Elime bir miktar para geçecek ve yeni telefon almak istiyorum. 3 sene önce iPhone 6+ ile iOS ekono misini bırakıp Android Ekosistemine geçmiştim fakat tekrardan iPhone Ekosistemine geçmek istiyorum. Aklımda 2 adet telefon var ya iPhone 11 alacağım ya da Yenilenmiş XS Max. Sorularıma geçmeden önce şunu söylemek istiyorum 'O telefona o parayı mı verilir', 'Sırf Markaya para veriyorsunuz' diyen arkadaşlardan dememelerini rica ediyorum ve evet, Sırf Apple diye para veriyorum :)

Öncelikle iPhone 11'n Kamera dizaynını hiç sevmiyorum. Pro ve Pro Max'in kamera dizilimi bir nebze güzel fakat X'n kamera dizilimi 11'den çok daha güzel. Pro veyahut Pro Max çok pahalı olduğu için Aklımda XS veyahut XS Max var. Mi 9T ile Büyük ekran ve çerçevenin çok ince olmasından dolayı 11'den soğumaya başladım. Aynı zamanda 11'i ele alınca Premium hissiyatı olmaması da kötü.

6+'dan sonra IPhone'dan uzak kaldığım için 11 vs XS vs XS Max arasındaki farka çok hakim değilim. Fiyatları ve Linkleri Sizlere yazıyorum ve Aralarında hangisi alınır diye sormak istiyorum. (2.El veyahut Teşhir, yenilenmiş ürünler olması bana fark etmiyor. Şu ana kadar çok 2.el, teşhir, yenilenmiş ürün kullandım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Benden önce o ürüne başkalarının dokunması da umrumda olmuyor açıkcası.)

iPhone 11 7999
iPhone XS MAX Yenilenmiş 7.899₺

iPhone XS 8.130₺

Not: Eğer alacağım zaman bütçem yetmez ise X alacağım. Şu anlık iPhone X Easycep'te 5600TL.

Son düzenleme:
İçlerin de en mantıklısı 11. XS alabilirsiniz ama eskidi bence artık hem 12 serisi de gelirken 8000 TL o cihaza vermek mantıklı değil. Yenilenmiş telefon almanızı önermem sorun yaşama olasılığınız yüksek. Benim size tavsiyem 12 serisinin çıkmasını bekleyin 12 serisi çıktıktan sonra yeni cihazlar ile karşılaştırarak almanız daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı