iPhone 6s'e iOS 15.5 yüklenmeli mi?

Falmy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2. el iPhone 6S aldım. Ürünün pil sağlığı %84. Ürün iOS 12'de kalmış ve bazı uygulamaları indiremiyorum. Sizce güncellemeli miyim?

İhtiyaç duyduğunuz şeyleri yükleyemiyorsanız tabii ki güncellemelisiniz. Daha güncel bir işletim sistemi daha iyi performans ve optimize demek.

Normalde güncelle derdim ama bir kaç yerde eski İphonelerin güncellemeler ile yavaşladığını duymuştum.

iOS 12'de çok bilinen uygulamalardan bile bazıları sorun çıkarabiliyor. Eğer "bu uygulama iOS 13 ve üstünü destekler" hatası alıyorsanız mecburen 15'e yükseltmelisiniz. Keşke seçim şansı olsa 14.8'e yükseltebilsek ama maalesef.

Öncelikle SHSH kaydı alın cihaza çünkü IOS 12 iPhone 6S güzel bir şey pekte bulunur cinsten değil, sonra güncelleyin ve hız olarak beğenmezseniz SHSH kaydı ile yeniden IOS 12'ye dönebilirsiniz.

Arkadaşlar bazı kanallardan aldığım görüşe göre herhangi bir donma kasma sıkıntısı olmuyormuş ama ısınma sıkıntısı varmış. Zaten hoşuma gitmezse anneanneme vermeyi düşünüyorum güncellemeden sonra :D. Onun zaten kasmayla işi olacağını pek zannetmiyorum.

Öncelikle SHSH kaydı alın cihaza çünkü IOS 12 iPhone 6S güzel bir şey pekte bulunur cinsten değil, sonra güncelleyin ve hız olarak beğenmezseniz SHSH kaydı ile yeniden IOS 12'ye dönebilirsiniz.
Hocam bunu nasıl yapabileceğime dair forumda bir yazı var mı acaba?

Ya da direkt iCloud yedeklemesi yapsam? Telefon zaten ikinci el ama sıfırlanmış halde

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı