16 GB iPhone 6S'e iOS 15 yüklenmeli mi?

desertRüzgar

Centipat
Daha fazla  
16 GB'lik iPhone 6S'e hiçbir uygulama yüklü değilken 9 GB gibi bir kısmı dolu ki güncelleme 4 GB 13 GB yapıyor. Bana neredeyse 2 GB'lik bir alan kalıyor. 15GB'lik depolamanın üzerine çıkınca kasmalar başlıyor) güncellemeyi yine de yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB'lik iPhone 6S'e hiçbir uygulama yüklü değilken 9 GB gibi bir kısmı dolu ki güncelleme 4 GB 13 GB yapıyor. Bana neredeyse 2 GB'lik bir alan kalıyor. 15GB'lik depolamanın üzerine çıkınca kasmalar başlıyor) güncellemeyi yine de yapmalı mıyım?

Hocam yapmayın bendeki 32 GB hiç mennun değilim benimki 15.0 beta o ayrı konu bir sala*lık yapıp yükseltmedim öyle kaldım geride düşemiyorum sıfırlamayla yetiniyorum yapma.

8 senelik cihaz. Eğer uygulamalar şu anda bulunduğunuz sürümde sorun çıkarmıyorsa güncellemenize gerek yok. İleride daha güncel bir sürüm istiyorum diye tuttururlarsa o zaman güncellersiniz. Zaten ekmeği yenmiş, biraz nefes alsın bari. :)

8 senelik cihaz. Eğer uygulamalar şu anda bulunduğunuz sürümde sorun çıkarmıyorsa güncellemenize gerek yok. İleride daha güncel bir sürüm istiyorum diye tuttururlarsa o zaman güncellersiniz. Zaten ekmeği yenmiş, biraz nefes alsın bari. :)

Yani telefonda oynadığım bir oyun var oda bs güncelleme gelmiş yaptım açılmadı sil yükle yaptım 2 3 kez yine olmadı cihazı aç kapa yaptım olmadı cihazı sıfırladım olmadı en son aklıma sıfırlamak geldi ama güncellemeyi yapınca eski güncellemeyi siler mi yani iOS 14 örneğin 2 GB onun yerine gelirse olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı