iPhone 6'ya nasıl Jailbreak yapılır?

Erdo2525

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Beylikdüzü
Daha fazla  
Herkese Merhabalar! iPhone 6 telefona sahibim ve Jailbreak yapmak istiyorum. Şu konudakileri teker teker uyguladım ve jailbreakledim ama şarjım bittikten sonra bütün Jailbreak gitti. İnternetten biraz araştırdığım zaman bazı Jailbreak'lerin telefonu sıfırladıktan sonra gitmediğini öğrendim. Bu Jailbreak'leri nasıl kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Herkese Merhabalar! iPhone 6 telefona sahibim ve Jailbreak yapmak istiyorum. Şu konudakileri teker teker uyguladım ve jailbreakledim ama şarjım bittikten sonra bütün Jailbreak gitti. İnternetten biraz araştırdığım zaman bazı Jailbreak'lerin telefonu sıfırladıktan sonra gitmediğini öğrendim. Bu Jailbreak'leri nasıl kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Ben benim 5S'e yapmıştım ilk 3-5 defa jailbreak'lemek zorunda kaldım şimdi 2 aydır kullanıyorum jailbreak'i kalkmadı, çok garip bir sistem.

Herkese merhabalar! iPhone 6 telefona sahibim ve Jailbreak yapmak istiyorum. Şu konudakileri teker teker uyguladım ve jailbreakledim ama şarjım bittikten sonra bütün Jailbreak gitti. İnternetten biraz araştırdığım zaman bazı Jailbreak'lerin telefonu sıfırladıktan sonra gitmediğini öğrendim. Bu Jailbreak'leri nasıl kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Jailbreak'i hangi uygulama ile yaptınız?

Semi-Tethered bir JB kullandınız muhtemelen. Untethered araçları tercih edin.

@Erdo2525 Şimdi araştırdım. Pek bir şey değişmemiş maalesef.

Uncover, Chimera hatta checkra1n semi-tethered JB araçları. Tethered mevzusu şöyledir:
  1. Tethered JB ile telefonunuz kapandığında PC aracılığıyla telefonunuzu açabilirsiniz.
  2. Semi-Tethered ise kısaca cihaz kapanınca JB işlemini aynı şekilde yapmanız gerektiğini belli eder. Pek fazla teorik bilgiye gerek yok.
  3. Untethered JB’de ise herhangi bir şekilde, diğerleri gibi işlem gerektirmeden JB’yi kullanabiliyorsunuz.
Saydığım üç JB aracıyla işleminizi gerçekleştirin ve semi-tethered olduğu için cihaz kapatıp açıldığında işlemi uygulayın.

@Erdo2525 şimdi araştırdım. Pek bir şey değişmemiş maalesef.

Uncover, chimera hatta checkra1n semi-tethered JB araçları. Tethered mevzusu şöyledir:
  1. Tethered JB ile telefonunuz kapandığında PC aracılığıyla telefonunuzu açabilirsiniz.
  2. Semi-tethered ise kısaca cihaz kapanınca JB işlemini aynı şekilde yapmanız gerektiğini belli eder. Pek fazla teorik bilgiye gerek yok.
  3. Untethered JB'de ise herhangi bir şekilde, diğerleri gibi işlem gerektirmeden JB'yi kullanabiliyorsunuz.
Saydığım üç JB aracıyla işleminizi gerçekleştirin ve semi-tethered olduğu için cihaz kapatıp açıldığında işlemi uygulayın.

Onu anladım da ben araç sormuştum. Yani hangi aracı kullanarak untethered yapabilirim?

Geri
Yukarı