iPhone 7 2-3 yıl götürür mü?

bratislavaa

Decapat
Merhaba arkadaşlar. iPhone 7 pil sağlığı %75. Apple yetkili servisinde 1.559 lira sanırım yeni batarya için. Artık son yazılım güncellemesini de almış sanırım. Telefon boşta. Açıkçası bir iOS kullanmak istiyorum. Oyun oynayan birisi değilim. 1 oyun var o da menajerlik oyunu günde 10-15 dakika. WhatsApp, Snapchat, YouTube, Google takılıyorum. 2-3 yıl götürür mü? Bataryayı değiştireyim mi? Değer mi? Deji diye bir şey de duydum. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rova batarya ile değiştirebilirsiniz. Ben değiştim, gayet memnunum performanstan. Şahsen orijinal diye o kadar para vermezdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. iPhone 7 pil sağlığı %75. Apple yetkili servisinde 1.559 lira sanırım yeni batarya için. Artık son yazılım güncellemesini de almış sanırım. Telefon boşta. Açıkçası bir iOS kullanmak istiyorum. Oyun oynayan birisi değilim. 1 oyun var o da menajerlik oyunu günde 10-15 dakika. WhatsApp, Snapchat, YouTube, Google takılıyorum. 2-3 yıl götürür mü? Bataryayı değiştireyim mi? Değer mi? Deji diye bir şey de duydum. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Eğer bunun gibi işler için kullanıyorsanız rahat götürür yeni telfona gerek yok

Bataryayı değiştirin derim ama Apple servisinde değil farklı bir yerde çünkü çok yüksek bir fiyat tutacaktır, evet bahsettiğiniz kullanımda memnun eder götürür.

300 TL'ye Deji batarya alın kendiniz değişin tabii tecrubeniz var ise yok ise hiç ellemeyin.

2-3 yıl Normal kullanım için götürür. Pili orijinali ile değiştirirseniz dahi günü çıkarması zor oluyor. (Kullandım oradan biliyorum) Pili kaliteli bir muadil ile değiştirin. İki yıl idare etsin yeterli.

Saydığınız yazılımlara fazlasıyla yeterli bir cihaz.

Günde ortalama 4 saat ekran kullanımı verir. Çok sık telefon kullanıyorsanız bir powerbank edinin.

2-3 yıl normal kullanım için götürür. Pili orijinali ile değiştirirseniz dahi günü çıkarması zor oluyor. (kullandım oradan biliyorum) pili kaliteli bir muadil ile değiştirin. İki yıl idare etsin yeterli.

Günde ortalama 4 saat ekran kullanımı verir. Çok sık telefon kullanıyorsanız bir powerbank edinin.

Ha evet Deji'nin performansı orijinalinden katlarca daha iyi onu yazmayı unuttum :)

2-3 yıl Normal kullanım için götürür. Pili orijinali ile değiştirirseniz dahi günü çıkarması zor oluyor. (Kullandım oradan biliyorum) Pili kaliteli bir muadil ile değiştirin. İki yıl idare etsin yeterli.

Orijinal ile değiştirince günü neden zor çıkarıyor? Ben 8+'ı orijinali ile değiştirme taraftarıydım çünkü.

Geri
Yukarı