iPhone 7 2021'de alınır mı?

Desteği bitince çok bir şey değişmiyor hatta yeni gelen güncellemeler telefonu kötüye sürüklüyor iPhone'larda birkaç seneden sonra. O yüzden bence alınır 2-3 yıl çok rahat idare eder. Kasma falan açısından gram problem yaşamazsınız fakat batarya 1.5-2 yıl arasında değişilmeli. (Sıfır hali de çok mükemmel değil bu fiyat bandındaki android'ler daha uzun ömür sunar.) Kameraları da günümüz amiral gemileri kadar süper değil tabii ki fakat aynı fiyat bandında alacağınız bir android cihazdan daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. Çünkü gözümle deneyimlediğim kadarı ile o fiyat bandındaki android'lerde istediği kadar kamera olsun, kağıt üzerinde daha iyi olsun çekilen fotoğrafa veya videoya baktığınızda iPhone'unki daha kaliteli geliyor.

Desteği bitince çok bir şey değişmiyor hatta yeni gelen güncellemeler telefonu kötüye sürüklüyor iPhone'larda birkaç seneden sonra. O yüzden bence alınır 2-3 yıl çok rahat idare eder. Kasma falan açısından gram problem yaşamazsınız fakat batarya 1.5-2 yıl arasında değişilmeli. Kameraları da günümüz amiral gemileri kadar süper değil tabii ki fakat aynı fiyat bandında alacağınız bir android cihazdan daha çok verim alacağınızı düşünüyorum. Çünkü gözümle deneyimlediğim kadarı ile o fiyat bandındaki android'lerde istediği kadar kamera olsun, kağıt üzerinde daha iyi olsun çekilen fotoğrafa veya videoya baktığınızda iPhone'unki daha kaliteli geliyor.
Hocam 5-6 saat batarya diyor . Benim telefon sıfır neredeyse 2 saatte bitiyor.

Bunu alabilirsiniz bu bütçede ideal.

Daha mantıklı bir karar olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı