iPhone 7 2021'de alınır mı?

Herkese iPhone önermiyorum, günde 5-6 saat kullanmak tabii ki Android'ler de yeterli ancak arkadaş "2-3 yıl kullanacağım zaten, hayatımda iPhone kullanmadım denemek istiyorum," demiş zaten. Teşekkürler :)

Hocam bir anda 4-5 tane bildirim geldi 4000 TL bütçe olan her yere iPhone 2020 SE önermediniz mi? Yalan atıyorsam söyleyin bir istisna var M51 demişsiniz o da 5.5k bütçeye saçma zaten.
Arkadaş iPhone kullanmak istiyor evet ama destek kesilecek (Win 10 kullanmak varken neden 7 önerelim mantığı)

Destek mevzusunu gereksiz abartıyorsunuz, güncellememek stabil versiyonda kalmak çoğu zaman daha iyi bile. Planlı eskitme güncellemelerle geliyor zaten. Destek kesildiğinde de hiçbir şey değişmiyor hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya devam ediliyor. Destek devam etse bile gelen özellikler telefonda kasma yapabiliyor. Bu mevzuyu bu kadar uzatmanız saçma yani. Tek eksi yanı batarya, onu da hallederim diyorsa arkadaş alıp geçebilir. iPhone 5S kullanıyorum ve gelen en son sürümdeyim, hiçbir uygulamayı ne indirmede ne güncellemede sorun yaşıyorum ne de telefonum kasıyor.

Destek mevzusunu gereksiz abartıyorsunuz, güncellememek stabil versiyonda kalmak çoğu zaman daha iyi bile. Planlı eskitme güncellemelerle geliyor zaten. Destek kesildiğinde de hiçbir şey değişmiyor hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya devam ediliyor. Destek devam etse bile gelen özellikler telefonda kasma yapabiliyor. Bu mevzuyu bu kadar uzatmanız saçma yani. Tek eksi yanı batarya, onu da hallederim diyorsa arkadaş alıp geçebilir. iPhone 5S kullanıyorum ve gelen en son sürümdeyim, hiçbir uygulamayı ne indirmede ne güncellemede sorun yaşıyorum ne de telefonum kasıyor.

Tamam.

O destek mevzusu Android cihazlar için geçerli. iOS cihazlarda uygulama desteğinden dolayı uzun süre güncelleme alacak, yeni cihazlar tercih edilmeli. Şu an kullanmış olduğunuz iPhone 5S'te ısınma ve batarya sorunu vardır tahminimce.

Alınmaz, desteği yakında bitecek. Onun yerine Samsung Galaxy M11 öneririm.

Hocam ben M21'i çok sevilir sevilme nedeni 2300'e süper AMOLED ekran ile birlikte 6000 mAh dev gibi bir batarya koymaları M11 de ikisi de yok PLS bir ekran koymuşlar e o zaman ne anladık biz, 5000 mAh rakiplerinde de çok kolay bulunuyor.
M21 seviliyor çünkü süper AMOLED ekran koymuşlar ama sırf koyduk diye performansı çok düşük değil.
M11 de koymadan performansı çok düşük de.
Qualcomm işlemciler mediatek işlemcilere göre çok daha sevilir çünkü çok daha az sıkıntı çıkarırlar mediatek işlemcilerin geneli çok ısınır ve sorunların %70'i de bu nedenle olur. M11 de sp bir işlemci koymuşlar 16 nm.
Yani anlamsız bir şey M11 kesinlikle alınmaz hocam bu fiyata.
(Sanki abarttım ya çok gömdüm)

Hocam ben M.21'i çok sevilir sevilme nedeni 2300'e süper AMOLED ekran ile birlikte 6000 mAh dev gibi bir batarya koymaları M11 de ikisi de yok PLS bir ekran koymuşlar e o zaman ne anladık biz, 5000 mAh rakiplerinde de çok kolay bulunuyor.
M.21 seviliyor çünkü süper AMOLED ekran koymuşlar ama sırf koyduk diye performansı çok düşük değil.
M11 de koymadan performansı çok düşük de.
Qualcomm işlemciler mediatek işlemcilere göre çok daha sevilir çünkü çok daha az sıkıntı çıkarırlar mediatek işlemcilerin geneli çok ısınır ve sorunların %70'i de bu nedenle olur. M11 de sp bir işlemci koymuşlar 16 nm.
Yani anlamsız bir şey M11 kesinlikle alınmaz hocam bu fiyata.
(Sanki abarttım ya çok gömdüm)

M.21 olsa ideal derdim ama M11 cidden iyi sayılmaz.

Geri
Yukarı