iPhone 7 32 GB alınır mı?

Bütçe
3700TL (gelecek sene)
Tamam, iPhone sadece iPhone olduğu için almıyorum, yıllardır Android kullandığım için 2 sene sonra bozuluyor ki bu benim sinirlerimi çok bozuyor bu yüzden iPhone geçmek istiyorum.
!!!!!
Sırf Iphone olduğu için alma mantığı var sizde. Yeni Android cihazları deneyimledin mi? Iphone 7 gibi bir cihazı öldürür.
Kendim şu an iPhone 6 kullanan biriyim pişman olacağınızı sanmıyorum çünkü 2 yıl geçti ve hala telefonda en ufak yavaşlama yok eğer cidden aciliyetiniz varsa o zaman alın.
Tamam benim ailemin bütçesi artarsa iPhone 7 geçeceğim. Dolar düşerse 7 Plus.

ben iphone 7 32 gb siyah modelini kullanıyorum şarj konusunda sıkıntı yaşıyorum o kadar performansı güzel he birde 32gb yetmiyor keşke 128 gb alsaydım:D ta 2017 ağustos ayında aldım vatandan 3400 tl o zamanlar iphone son model telefonuydu ve gayet güzel kamerası var (gece çekimleri hariç)

Sırf iPhone olduğu için alma mantığı var sizde. Yeni Android cihazları deneyimledin mi? iPhone 7 gibi bir cihazı öldürür.

Kendisi yıllardır Android kullanmış hala Android önermek ne kadar mantıklı. Kendim yeni Android telefonları denemiş olarak kusura bakmayın ama benim iPhone 6'ım onlardan daha uzun dayanır.

Huawei GR5 vardı, 2 sene sonra yavaşladı.
Bu şu anki telefonum da öyle.
2009'da kullandığım Vestel Onyx bile bunlardan hızlıydı.

Kendisi yıllardır Android kullanmış hala Android önermek ne kadar mantıklı. Kendim yeni Android telefonları denemiş olarak kusura bakmayın ama benim iPhone 6'ım onlardan daha uzun dayanır.
Kutusundan şarj aleti bile çıkmayan tüm derdi para olmuş bir firmadan parasını hak etmeyen bir telefonu almak ne kadar mantıklı peki? Telefon zaten 3-4 yıllık. En fazla 2 yıl içinde çöp olacaktır.

Efendim iOS'tan yazıyorsunuz, Apple'dan şikayet ediyorsunuz ben bir anlayamadım ama?

Galiba iPhone 4 veya 5'iniz var ve kurtulamadığınız için Apple'ı kötülüyorsunuz.

Kutusundan şarj aleti bile çıkmayan tüm derdi para olmuş bir firmadan parasını hak etmeyen bir telefonu almak ne kadar mantıklı peki? Telefon zaten 3-4 yıllık. En fazla 2 yıl içinde çöp olacaktır.

Biz şu an tek derdi para olan firmadan mı bahsediyoruz yoksa telefon kalitesinden mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı