iPhone 7 32 GB Uygulamalardan atıyor

RedKitZZ

Centipat
Makaleler
1
şu iPhone 7 32 GB telefon aldım 6 ay önce. Son 1 aydır uygulamalara giriyorum, anında uygulamalardan atıyor ve telefonu baştan başlatana kadar asla uygulamalar açılmıyor.

İkinci problem: Herhangi bir uygulamada dolaşırken ekran kararıyor. Ekranın ortasında bir çark dönüyor ve telefonu kilit ekranına geri atıyor. Bu sebepten dolayı iPhone yetkili servisine gittim. Telefonumun ana ekranını değiştirip güncelleme yaptılar ve 10 gündür falan kullanıyordum. Servisten aldım, bir sıkıntı yoktu. Ama aynı problemleri bugun yine yaptı. Lütfen bilgisi olan yardım etsin. Şimdiden teşekkürler.

Gittinizmi tekrardan Gürgençlere? Konu hakkında güncel bilgi verirseniz iyi olur bende iPhone 7 kullanıcısıyım, ileride bir şey yaşanırsa bileyim istiyorum.
gittim icloud hesabımdaki bazı verilerin sistemde gözükmediğini söylediler telefonumun güncellemelerini vs yaptılar herşeyini ardından telefonu tamamen sıfırladık yeni icloud hesabı açtım bugün yaptım ilerleyen günlere doğru daha doğru bilgi yazarım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı