iPhone 7 alınır mı?

Massakax

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bu yaz iPhone'a geçmeyi planlıyorum, öyle çok bir şey yapmayacağım. Ara sıra oyun oynarım fotoğraf falan çekinirim. Bir kaç arkadaşıma sorduğumda bazıları "Geç", bazıları "Geçme" diyor. Aklım çok karıştı. Sizce geçilir mi? 7'ye geçtikten sonra devamı gelir zaten.

Arkadaşlar selam, bu yaz IPhone'a geçmeyi planlıyorum, öyle çok bir şey yapmayacağım. Ara sıra oyun oynarım fotoğraf falan çekinirim. Birkaç arkadaşıma sorduğumda bazıları "geç", bazıları "geçme" diyor. Aklım çok karıştı. Sizce geçilir mi? 7'ye geçtikten sonra devamı gelir zaten.

Alınır kullanıyorum sadece pil sıkıntısı var.

Oyun için o telefon alınmaz. Fotoğraf çekinirim ve sosyal medyada takılırım dersen yeter hatta kamerası hala da iyi bir telefon.

Ne kadara alacağınıza göre değişir iPhone SE 2 veya 8 daha mantıklı olur bence bütçeniz nedir?

Öncelikle cihaz hala stabil onu belirteyim. Tek problemi pil, ciddi anlamda pili 3-4 saate bitiyor. Deji batarya alırsanız süre biraz daha uzamakta. Bütçe el veriyorsa 7 Plus bakılabilir, gerek ekran boyutu olsun gerekse de performans olarak daha iyidir.

Tabii ki bütçeniz doğrultusunda değerlendirmek lazım konuyu. Bütçeniz nedir? Şahsi fikrim iPhone 7 fiyatına alınabilecek daha uzun ömürlü ve kullanışlı telefonlar var.

iPhone 7 kullanan birisi olarak şunları demek istiyorum.

1. Bütçen çok yoksa ve 2 yıl falan kullanmak istiyorsan alabilirsin. iOS 16 alacak. iOS 17 alacağı da belli değil henüz.
2. Diyelim ki almaya karar verdin sakın 32 GB alma. En az 128 GB al.
3. Güçlendirilmiş batarya kullanmanı öneririm. İyi bir marka olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı