iPhone 7 alınır mı?

SoyutPadisah

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi sadece aramalar ve kullanırsam WhatsApp için kullanırım. Telefondan sosyal medya ya da oyun filan oynamıyorum. Sizce alınır ve uzunca bir süre kullanılır mı? (Şu anda 4 229 TL'ye 128 GB alacağım bir site var ) değer mi sizce? Güncel telefonlar genel anlamda çok pahalı olduğundan sormadan almak istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 7 Plus'tan 11'e geçiş yaptım 7'de gayet kullanılabilir bir model. O fiyata sıfır kapalı kutu bulabilirseniz alın derim. Fakat kapalı kutu değil ise bu siteden almanızı öneririm 1 yıl garanti veriyorlar ama telefonlar yenilenmiş telefon mesela ekranla kasası kötü bir telefon var bir adet te anakartı bozuk var parçalarını değiştirip yeni bir telefon yapıyorlar gibi düşünün.

https://easycep.com/kategori/iphone-7-8?minPrice=&maxPrice=&attributes[20]=128+GB

Başlıkta belirttiğim gibi sadece aramalar ve kullanırsam WhatsApp için kullanırım. Telefondan sosyal medya ya da oyun filan oynamıyorum. Sizce alınır ve uzunca bir süre kullanılır mı? (şu anda 4 229 TL'ye 128 GB alacağım bir site var ) değer mi sizce? Güncel telefonlar genel anlamda çok pahalı olduğundan sormadan almak istemedim.

Alınmaz onun yerine iPhone 8 almak daha iyi hem hızlı şarj özelliğinden hem de destek bakımından. Bu arada iPhone telefonlar bayağı kullanırsın iPhone 7 5 senem olacak ağustos'ta.

Alınmaz onun yerine iPhone 8 almak daha iyi hem hızlı şarj özelliğinden hem de destek bakımından. Bu arada iPhone telefonlar bayağı kullanırsın iPhone 7 5 senem olacak ağustos'ta.

Hocam iPhone 7'de de hızlı şarj özelliği var 12W ye kadar destekliyor. iPhone 7 Plus bataryasını ortalama 40-50 dk da bu adaptör ile doldurabiliyordum.
Şu an iPhone 11'de 20W Apple'ın orijinal adaptörünü kullanıyorum bundan da memnunum. Bütçe yetiyor ise tabii ki 8 modelini tercih etmesini öneririm ama yetmiyor ise iPhone 7 alabilirsiniz, yanına bir de 2.1a attığım linkteki gibi bir adaptör alırsanız size yetecektir.

Bahsettiğiniz kullanım için alınır fakat 4.300 TL çok yüksek bir fiyat. O fiyata rahatlıkla 8 ve 8 Plus bulabilirsiniz.

Hocam yenilenmiş veya kapalı kutu 7 almak yerine 2.el 8 almak sizce mantıklı mı?
Bir telefoncudan almayacaksa , kimlik fotokopisi veya fatura olsa bile çok tehlikeli geliyor bana IPhone'lerde.

Hocam yenilenmiş veya kapalı kutu 7 almak yerine 2.el 8 almak sizce mantıklı mı?
Bir telefoncudan almayacaksa , kimlik fotokopisi veya fatura olsa bile çok tehlikeli geliyor bana IPhone'lerde.
Tanımadığımız birinden 2. el telefon almak riskli gerçekten ama telefonculardan ziyade Sahibinden param güvende gibi seçeneklerin peşine düşülüp iyi araştırarak alınırsa, geldiğinde kontrolleri yapılırsa problem çıkma olasılığı daha az olur diye düşünüyorum. İlanda yazandan farklı bir şey tespit edilirse sistem satıcıyı koruyor iade anlamında. Uğraştırıcı elbette ama değer :)

Bahsettiğiniz kullanım için alınır fakat 4.300 TL çok yüksek bir fiyat. O fiyata rahatlıkla 8 ve 8 Plus bulabilirsiniz.
Baktığım sitede 6 400 tl -7 250 tl yenilenmiş telefonlar 8 ve 8 plus. Bu arada 1 yıl garanti ve yenilenmiş telefon olduğundan tercih ediyorum. Yoksa vatandaştan satın almam daha önce bir sıkıntı yaşadım. Hiç gerek yok .

iPhone 7 Plus'tan 11'e geçiş yaptım 7'de gayet kullanılabilir bir model. O fiyata sıfır kapalı kutu bulabilirseniz alın derim. Fakat kapalı kutu değil ise bu siteden almanızı öneririm 1 yıl garanti veriyorlar ama telefonlar yenilenmiş telefon mesela ekranla kasası kötü bir telefon var bir adet te anakartı bozuk var parçalarını değiştirip yeni bir telefon yapıyorlar gibi düşünün.

https://easycep.com/kategori/iphone-7-8?minPrice=&maxPrice=&attributes

Güncelleme desteği sona erse de kullanılır. Ekran ve batarya sorun olmazsa tercih edilebilir. Iphone 8 fiyatlarına baktın mı ikinci el olarak?
Baktım o yüksek aynı sitede 6 500- 7 250. Ona girilmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı