iPhone 7 alınır mı?

Çöp. Sakın bulaşma, şarjı azaldıkça donuyor kasıyor galaxy s3 gibi bir şey oluyor.
Abartmışsınız. 5S'lerin, 6'ların, 6S'lerin bile hala menüsü akıcı. Hatta WhatsAPP, instagram performansları da akıcı sayılır. Ben olsam 4500 yenilenmiş 7'ye vereceğime 2700'e 64GB veya 2800 küsüre 128GB yenilenmiş 6S alırdım. Zaten destekleri aynı anda bitti. Uçuk bir performans farkları da yok. Hatta 6S bence bir tık daha serin çalışıyor 7'ye göre. 7 neden bu kadar daha pahalı anlıyamıyorum.
Apple iPhone 6s 64 GB Space Gray | EASYCEP
Apple iPhone 6s 128 GB Space Gray | EASYCEP

Abartma bende şu an kullanıyorum evet sarjı hızlı bitiyor ama performansı hala iyi.
Kanka selam bende İPhone 11 cihazımın yanına aldım bir adet İPhone 7 şimdi 11'i satıcam yani 11 den 7 ye geçiş olucak ama bi kaç sorum var. Instagramda takılırken bazen videolarda ses kayması oluyor ısınınca sende de oluyor mu? Birde cihaz çok ısınıyor eskiden 7 plus vardı bende akrabama vermiştim onda da çok ısınmıştı zamanla düzelmişti. Sıfırlandıktan sonra ısınma sorunu ne zaman düzelir?

Abartmışsınız. 5S'lerin, 6'ların, 6S'lerin bile hala menüsü akıcı. Hatta WhatsAPP, instagram performansları da akıcı sayılır. Ben olsam 4500 yenilenmiş 7'ye vereceğime 2700'e 64GB veya 2800 küsüre 128GB yenilenmiş 6S alırdım. Zaten destekleri aynı anda bitti. Uçuk bir performans farkları da yok. Hatta 6S bence bir tık daha serin çalışıyor 7'ye göre. 7 neden bu kadar daha pahalı anlıyamıyorum.
Apple iPhone 6s 64 GB Space Gray | EASYCEP
Apple iPhone 6s 128 GB Space Gray | EASYCEP
Hocam tamam ama siz o telefonu örnek mükemmel kalitede alırsanız kasa dahil değişen parçaların hepsi yan sanayi olucak. Yenilenmiş telefon almak çok mantıksız değil mi? Şahıstan almak çok daha mantıklı gibi birazda telefondan anlıyorsanız içi açılıp açılmadığını anlarsınız. En basit sahibinden param güvende ile alırsınız adam içi açılmamış demiştir ama siz gidip bir telefoncuya baktırırsınız içi açılmış çıkarsa geri iade edersin çıkmaz ise kullanırsınız. Yenilenmiş telefonda tam tersi oluyor değişen parça olmama ihtimali yok ve hep en çakma parçaları kullanıyorlar. VERİLEN PARAYA YAZIK...

Alınmaz. Şu anda kullanıyorum ama eskiden kalma olduğu için. Kesinlikle alınmaz.
Hocam nasıl alınmaz? Apple fanboyu değilim ama İPhone 11'den içi açılmamış temiz pil sağlığı %79 olan İPhone 7'ye geçtim zaten ağır oyunlar oynamıyordum ve fazlasıyla yetiyor. 2410MAH'lık deji bataryayıda çaktım gayet güzel kullanılıyor.

Alınmaz. Şu anda kullanıyorum ama eskiden kalma olduğu için. Kesinlikle alınmaz.
Hocam nasıl alınmaz? Apple fanboyu değilim ama İPhone 11'den içi açılmamış temiz pil sağlığı %79 olan İPhone 7'ye geçtim zaten ağır oyunlar oynamıyordum ve fazlasıyla yetiyor. 2410MAH'lık deji bataryayıda çaktım gayet güzel kullanılıyor.

Sadece sosyal medya ve WhatsApp kullanmak için hocam oyun oynamıyorum.
Hocam sosyal medya ve Whatsapp için İPhone 7 yetecektir. Aslında İPhone 6s'te alabilirsiniz ikiside şuan 15.7.3 sürümünü alıyor yani güncelleme desteği aynı anda kesildi. İPhone 7 A10 çip kullanırken İPhone 6s A9 çip kullanıyor. Eğer bütçeniz var ise 32GB versiyon için konuşuyorum sahibinden param güvende veya elden 2800-3200 bandına bulabilirsiniz. 6S cihazda ise 1700-2200 arasına temiz bulabilirsiniz ama 7'nin ayrı bir hissiyatı var benim tavsiyem içi açılmamış temiz bir İPhone 7 alıp deji veya kaliteli bir marka batarya takıp kullanmanız.

Son düzenleme:
Hocam nasıl alınmaz? Apple fanboyu değilim ama iPhone 11'den içi açılmamış temiz pil sağlığı %79 olan iPhone 7'ye geçtim zaten ağır oyunlar oynamıyordum ve fazlasıyla yetiyor. 2410MAh'lık Deji bataryayı da çaktım gayet güzel kullanılıyor.

İnanın bana güvenlik ve tekli çekirdek performansı dışında iyi olduğu bir şey yok. Ben Apple ürünlerine daha sıcak bakan birisi olarak önermiyorum. Ayrıca batarya değiştirmek yerine o bütçe ile hem destek alan hem de çoklu çekirdek performansında çağı yakalayan iPhone 8'i tercih edin. İmzama bakarsanız ben de Deji batarya kullanıyorum zaten. Ayrıca illa iPhone istiyorsanız RAM miktarı ve pil ömrü yeterli olan 7 Plus'ı tercih edin derim.

İnanın bana güvenlik ve tekli çekirdek performansı dışında iyi olduğu bir şey yok. Ben Apple ürünlerine daha sıcak bakan birisi olarak önermiyorum. Ayrıca batarya değiştirmek yerine o bütçe ile hem destek alan hem de çoklu çekirdek performansında çağı yakalayan iPhone 8'i tercih edin. İmzama bakarsanız ben de Deji batarya kullanıyorum zaten. Ayrıca illa iPhone istiyorsanız RAM miktarı ve pil ömrü yeterli olan 7 Plus'ı tercih edin derim.
Hocam 2900 tl ye iphone 7 alsak 300 tl batarya taksak 3200 tl yapar ama iphone 8 fiyatı şuan 5000-5500 arası geziyor.Ayrıca cihazın nasıl kullanıldığıda kullanımı etkiliyor, 5s modelinin bile asıl uygulama desteği (youtube gibi) 2022 sonuna doğru kesildi tabii daha önceden spotify gibi uygulamalar kesildi ama Eylül 2013'te çıkmış bir cihaza göre çok güzel performans sergiledi.İPhone 7 cihazında en az 2,5- 3 yıl uygulama desteği olacağını düşünüyorum.

Kanka selam bende iPhone 11 cihazımın yanına aldım bir adet iPhone 7 şimdi 11'i satacağım yani 11'den 7'ye geçiş olacak ama birkaç sorum var. Instagram'da takılırken bazen videolarda ses kayması oluyor ısınınca sende de oluyor mu? Bir de cihaz çok ısınıyor eskiden 7 Plus vardı bende akrabama vermiştim onda da çok ısınmıştı zamanla düzelmişti. Sıfırlandıktan sonra ısınma sorunu ne zaman düzelir?

Hocam tamam ama siz o telefonu örnek mükemmel kalitede alırsanız kasa dahil değişen parçaların hepsi yan sanayi olacak. Yenilenmiş telefon almak çok mantıksız değil mi? Şahıstan almak çok daha mantıklı gibi biraz da telefondan anlıyorsanız içi açılıp açılmadığını anlarsınız. En basit sahibinden Param Güvende ile alırsınız adam içi açılmamış demiştir ama siz gidip bir telefoncuya baktırırsınız içi açılmış çıkarsa iade edersin çıkmaz ise kullanırsınız. Yenilenmiş telefonda tam tersi oluyor değişen parça olmama ihtimali yok ve hep en çakma parçaları kullanıyorlar. Verilen paraya yazık...

Hocam nasıl alınmaz? Apple fanboyu değilim ama iPhone 11'den içi açılmamış temiz pil sağlığı %79 olan iPhone 7'ye geçtim zaten ağır oyunlar oynamıyordum ve fazlasıyla yetiyor. 2410MAh'lık Deji bataryayı da çaktım gayet güzel kullanılıyor.

Hocam sosyal medya ve WhatsApp için iPhone 7 yetecektir. Aslında iPhone 6S'te alabilirsiniz ikisi de şu an 15.7.3 sürümünü alıyor yani güncelleme desteği aynı anda kesildi. iPhone 7 A10 çip kullanırken iPhone 6S A9 çip kullanıyor. Eğer bütçeniz var ise 32 GB versiyon için konuşuyorum sahibinden Param Güvende veya elden 2800-3200 bandına bulabilirsiniz. 6S cihazda ise 1700-2200 arasına temiz bulabilirsiniz ama 7'nin ayrı bir hissiyatı var benim tavsiyem içi açılmamış temiz bir iPhone 7 alıp Deji veya kaliteli bir marka batarya takıp kullanmanız.

Hocam bende takılma bir tek şarj %10'un altına düşünce başlıyor ses kayması ise %1 civarında oluyor ben telefonun şarj kısmı dışında gayet memnunum.

Hocam bende takılma bir tek şarj %10'un altına düşünce başlıyor ses kayması ise %1 civarında oluyor ben telefonun şarj kısmı dışında gayet memnunum.
Ya ben akrabaya 7P sattım onda ısınma sorunu vardı o da donuyordu sonra aradan biraz zaman geçti cihaz serin çalışıyor. Acaba ilk kurulunca cihazın kendine gelme süresi mi var?

Önceden 7 şu an da 7 Plus kullanıyorum da PUBG dışında ısınmıyor bende sizin telefondan kaynaklı olmasın?

Ya ben akrabaya 7P sattım onda ısınma sorunu vardı o da donuyordu sonra aradan biraz zaman geçti cihaz serin çalışıyor. Acaba ilk kurulunca cihazın kendine gelme süresi mi var?

Hocam tamam ama siz o telefonu örnek mükemmel kalitede alırsanız kasa dahil değişen parçaların hepsi yan sanayi olucak. Yenilenmiş telefon almak çok mantıksız değil mi? Şahıstan almak çok daha mantıklı gibi birazda telefondan anlıyorsanız içi açılıp açılmadığını anlarsınız. En basit sahibinden param güvende ile alırsınız adam içi açılmamış demiştir ama siz gidip bir telefoncuya baktırırsınız içi açılmış çıkarsa geri iade edersin çıkmaz ise kullanırsınız. Yenilenmiş telefonda tam tersi oluyor değişen parça olmama ihtimali yok ve hep en çakma parçaları kullanıyorlar. VERİLEN PARAYA YAZIK...
Easycep iyi kalite parçalar kullanıyor genelde. Çevremde kullananlar memnun. Orjinal çıkma ya da iyi kalite orjinale yakın parçalar kullanıyor. Tabi ki temiz bulunan bir açılmamış 2. El bir cihaz daha iyidir. Bunu kabul ediyorum.

Önceden 7 şu an da 7 Plus kullanıyorum da PUBG dışında ısınmıyor bende sizin telefondan kaynaklı olmasın?
Hocam valla anlamadım dediğim gibi sattığım zamanda ilk başta ısınmıştı sonra ısınma sorunu bitmiş cihaz kendi konfagirasyonunu yapıyor herhalde anlamadım bende. Zaten ya 11'i yada 7'ye alıcı çıkarsa satacağım.

Easycep iyi kalite parçalar kullanıyor genelde. Çevremde kullananlar memnun. Orjinal çıkma ya da iyi kalite orjinale yakın parçalar kullanıyor. Tabi ki temiz bulunan bir açılmamış 2. El bir cihaz daha iyidir. Bunu kabul ediyorum.
Hocam çıkma orjinal parça kullanmıyorlar özellikle mükemmel durumda ki cihazların kasası da değişiyor hepsini çakma takıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı