iPhone 7 Batarya Değişimi Sonrası Touch ID Sorunu

Ro0kie

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, çok acil yardımınıza ihtiyacım var ne olur yardımcı olun. Batarya değiştirdim fakat daha sonra dikkatsizlik sonucu oluşan bir sorun var aşağıda yuvarlak içine aldığım bölümden 2 kablo çıkıyor fakat biri çok hassas olduğundan koptu ve Touch ID çalışmıyor şu anda o apartın değişimi ve parçası nasıl bulunur yardımcı olabilirseniz.

402393

402371

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik servise götürmenizi tavsiye ediyorum. Kablo tamiri yapılması gerekiyor. Yine bir dikkatsizlik sonucu başka sorunlar çıkabilir o yüzden hiç riske girmeyin.

Yurtdışından alındığı için teknik servis bakmıyor.
Parasıyla değil mi? Bakar tabikide. Apple'ın yetki verdiği servisler var. Oraya giderseniz eğer bakacaktır. Apple'a ulaşın ve durumunuzu anlatın. Onlar sizi teknik servise yönlendirecektir.

Parasıyla değil mi? Bakar tabikide. Apple'ın yetki verdiği servisler var. Oraya giderseniz eğer bakacaktır. Apple'a ulaşın ve durumunuzu anlatın. Onlar sizi teknik servise yönlendirecektir.
Aslında o parçanın adını sanını bilsem ben yapabilirim ama bilemediğim için sipariş de veremiyorum.

Onun adını bilen kimse yok mudur?

Aslında o parçanın adını sanını bilsem ben yapabilirim ama bilemediğim için sipariş de veremiyorum.

Onun adını bilen kimse yok mudur?
Digitizer flex cable diye geçiyor. Ekrana bağlı bir kablo olarak gözüküyor. Büyük ihtimalle ekran değişecek o kablo için.

Çok saçma ya. Peki kopan parçayı birleştirebilir miyiz acaba ?
Birleştirmeyle o kablonun tekrar çalışacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle ekran arkasındaki ışık filmi değişmesi gerekecek. US $11.34 25% OFF|Cep telefonları & Telekomünikasyon'ten Cep Telefonu Flex Kabloları'de LCD ekran ekran 3D dokunmatik Film modülü bölüm Flex kablo şerit arka ışık için iphone 6s 7 8 artı arka ışık filmi Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu şekilde değişiyor sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı