iPhone 7 depolama alanı hep değişiyor ve 2 GB yazıyor

lesty

Hectopat
iPhone 7 kullanıyorum 15.0.2 kurulu. Saklama alanı ilk yüklediğimde 10GB yazıyordu (18 falan doluydu güncelleme öncesinde). Ben de cache sıfırlanmıştır herhalde falan diye düşünüyordum. Sonra 6, 5, 4 küsur olarak azaldı hep. Şimdi de 2,6 GB/32 GB yazıyor. Yakında telefon yok olacak sanırım 😁. Bunu sıfırlamanın veya gerçek depolamanın ne kadar olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba?

1634943672233.png

iPhone 7 kullanıyorum 15.0.2 kurulu. Saklama alanı ilk yüklediğimde 10GB yazıyordu (18 falan doluydu güncelleme öncesinde). Ben de cache sıfırlanmıştır herhalde falan diye düşünüyordum. Sonra 6, 5, 4 küsur olarak azaldı hep. Şimdi de 2,6 GB/32 GB yazıyor. Yakında telefon yok olacak sanırım 😁. Bunu sıfırlamanın veya gerçek depolamanın ne kadar olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba?

Eki Görüntüle 1195984

Hocam bildiğim kadarıyla iOS 15'den kaynaklanan bir problem gelen 15.0.2 sürümü ile bazı kullanıcılarda bu sorun çözülmüş sanırım ama hala devam eden kullanıcılar var onlardan biride sizsiniz sanırım.

Sıfırlama bölümünden yalnızca ayarlarınızı sıfırlayın.
Aynı sorunu 7+ cihazımda yaşarken Apple Destek bunu bana önerdi ve sorunsuzca kullanıyorum cihazımı.
Bende 12GB'dan yukarı çıkmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı